LG V30’un Tasarımı Hakkında Sızıntılar Başladı

Kenan Aktürk

Evan Blass, LG V30’un tasarımını sızdırdı. Sızdırılan telefonun birçok yenilikçi ve beklentimizin üzerinde özellikleri var.

LG şirketi G6 modelinde yaşadığı sıkıntıları ve hayal kırıklarını toparlamaya çalışırken yeni telefonu olan LG V30 modelini sızdırdı. Yaşanan bu olayların üst üste gelmesi LG şirketini bayağı üzmüş durumda.

LG şirketi her sene çıkarttığı telefonlarda yenilikçi bir tasarım ile çıkıyor kaşımıza. Bu sene de kendisinden ödün vermeyerek yeni bir tasarımla karşımızda. Fotoğraflara bakarak da anlayacağımız gibi LG V30 oldukça ilginç daha önce görmediğimiz bir tasarıma sahip.

Telefon çift dokunmatik ekrana sahip olarak dikkatimizi çekerken daha çok dikkatimizi çeken bir diğer özelliği telefonun arka tarafında olan tam 4 adet kamera. Telefonun tasarımını eskiden çok hoşumuza giden kızaklı telefonlar gibi kızağı kaydırınca ikinci ekranı ortaya çıkıyor.

Bu ikinci ekranı biraz indirdiğimizde daha küçük kompakt bir ekran olarak hava durumu saat gibi bilgileri bizlere veriyor.

Bu tasarım henüz bir ilk olduğu için ne kadar tutulur ve LG şirketi bu konuda bir hata mı yoksa yenilikçi bir özellik mi yaptığını satışa çıktıktan sonra hep beraber göreceğiz. Evan Blass’ın açıklamasına göre küçük bir ihtimal de olsa bu telefonun tasarımı iptal edilebilir.

LG V30’un teknik özelliklerine bakacak olursak, telefonun SnapDragon 835 işlemci ve 6GB RAM ile geleceği tahmin ediliyor. LG V30 ile ilgili kesin bilgileri 2017 yılının sonunda yapılacak olan bir basın toplantısı sonrası öğreneceğiz.

 

Yorum yazın