HTC U11 Reklam Filmleri Yayınlandı

Kenan Aktürk

Son zamanlarda HTC’nin yeni modeli U11 hakkında haberler duymaya devam ediyoruz. Teknolojinin devi HTC, bu sefer de yüklü bir bütçeyle U11 modeline reklam filmleri hazırlattı. Reklam filmlerinin özelliği de oldukça güzel. Birkaç reklam filmi birden yayınlatan HTC, her kısa filmde U11 modelinin bir özelliğini ön plana getirmiş. Peki hangi reklam filminde, hangi özelliklerden bahsediliyor?

Birinci Reklam Filminde Dayanıklılık Ön Planda

HTC’nin birinci reklam filmini izlediğimizde, cihazın dayanıklılığını ön planda görebiliyoruz. Cihaz,  reklam filmine göre suya ve ağır darbelere dayanıklı olacak. Ayrıca IP67 sertifikası ile karşımıza gelecek olan cihaz, kullanıcılara farklı deneyimler sunacak.

İkinci Reklam Filminde Ses Ön Planda

İkinci reklam filmine baktığımızda ise, USonic kulaklığı rahatlıkla görebileceğiz. HTC U11 modeline göre tasarlanan kulaklık, kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunacak. USonic kulaklıkla müzik veya başka bir şey dinlerken kesinlikle rahat edeceğiz. Çünkü özel kulaklık sayesinde dışarıdan gelen sesler, tamamen bloke edilecek ve dinlediğimiz müziğin sesi daha da baskılı halde kulağımıza gelecek.

Akustik Yakınlaştırma Geliyor

HTC U11 modelinde ‘’Akustik Yakınlaştırma’’ teknolojisi yer alacak. Örneğin bir video ya da film izlerken, sahnenin bazı kısımlarını duyamayabiliyoruz. Sahnenin geçtiği kısmın sesi de düşük olabiliyor. Akustik yakınlaştırma sayesinde, videonun herhangi bir yerini yakınlaştırarak, yakınlaşan yerin sesini de daha yüksek duyabileceğiz. Bu sayede kullanıcılar, ses konusunda da hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaklar.

Yorum yazın