LG G6 Türkiye’ye Geliyor

Kenan Aktürk

2017 Mobil Dünya Kongresi’nde LG, yeni cihazını tanıtmıştı. LG’nin tanıttığı LG G6 modeli, tanıtım sırasında da aşırı ilgi görmüştü. Orta segment özelliklere sahip olan G6 modelinin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı da merak konusu olmuştu.

Geçen ay tanıtılan G6 modeli, oldukça ilgi görmüş ve diğer ülkeler tarafından merakla beklenmişti. Cihaz ilk olarak Güney Kore’de satışa sunuldu. Güney Kore’de satışa sunulan LG G6 modeli çok yakında Türkiye piyasasında da yerini alacak.

LG G6, Türkiye’ye sade şekilde de gelmeyecek. Satışa sunulan cihazın yanında da güzel bir kampanya yer alacak. Satışa sunulacağı  andan itibaren de kampanya sosyal medya hesaplarında duyurulacak.

LG G6 modelinin dikkat çeken özelliklerinden birisi de 18:9 görüntü oranına sahip olmasıydı. Bu oran dikkat çekerken, modelin renkleri hakkında da bilgi edinilmeye çalışıldı.

LG G6 üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Bu renklerin isimleri de Astro Black, Ice Platinium ve Mystic White şeklinde olacak.

Ön satış sırasında LG G6’nın yanında LG Minibeam projektöre de sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edin

Yapılan açıklamalara göre de LG G6’nın ön satışı ve yanındaki kampanyası sosyal medya hesaplarında duyurulacak. Satışa başlandıktan sonra, anında sosyal medya hesapları üzerinden bilgi almamız mümkün olacak. Cihazı almayı düşünüyorsak, sosyal medya hesaplarını kesinlikle takibe almalıyız. Bu sayede kampanyalar ve satış detayları hakkında bilgi edinebiliriz.

Yorum yazın