Galaxy S8 Aksesuarları Sızdırıldı

Kenan Aktürk

Samsung Galaxy S8 modeli Çarşamba günü (29 Mart) tanıtılacak. Cihaz tanıtılmadan önce, tüm detaylar ve cihaz hakkındaki tüm bilgiler internete sızmıştı. Çalışma sisteminden, ekran özelliklerine kadar öğrenebildiğimiz S8 modelinin, şimdi de aksesuarları ve aksesuarların fiyatları internete sızdırıldı.

Galaxy S8 cihazının sistemsel işlevleri internete sızdıktan kısa süre sonra, aksesuarlar hakkında da iddialar ortaya çıkmıştı. Bugün itibariyle ise, aksesuarların türleri ve net fiyatları da internet ortamına sızmış oldu.

Aksesuar söylentilerine ve sızıntılarına baktığımız zaman, Samsung kullanıcılarına bir hayli seçenek sunacak gibi görünüyor. İnternet sızan aksesuarların içerisinde en ilgi çekeni de DeX olarak göze çarpıyor. DeX, S8 modelinin bir masaüstü cihaz konumuna gelmesini sağlıyor. Kılıf ve şarj ünitesi bakımından oldukça gelişme gösteren aksesuarlar, fiyatlarıyla beraber kullanıcıların gözleri önüne serildi. Peki bu aksesuarlar nelerdir ve belirlenen fiyatlar nedir?

Samsung Galaxy S8 Aksesuarları ve Avrupa Fiyatları

Samsung Clearview Destekli Kılıf, Avrupa fiyatıyla 60 Euro’ya satılacak. LED View Kılıf 60 Euro, Klavye Kılıf 60 Euro, Samsung Alcantara Kılıf 45 Euro, Silikon Kılıf 30 Euro, Clear Kılıf 20 Euro, Ekran Koruyucu 13 Euro, Kablosuz Şarj Ünitesi 80 Euro, DeX Station 150 Euro ve son olarak Hızlı Şarj Paketi de 70 Euro’dan alıcısını arayacak.

Aksesuarlar hakkında Samsung şirketinden henüz bir açıklama gelmedi. Tanıtım ise 2 gün sonra yani, 29 Mart tarihinde yapılacak.

Yorum yazın