Kiler Market İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Kiler Market, Türk bir firmanın satın alınmasıyla beraber ülkemizde gayet başarılı bir şekilde ilerleyişini sürdürmüştür. Aynı zamanda ülke bünyesinde mağaza ve şube olarak hızla yayılan Kiler Market, buna nazaran yeni personel kadrosuna da daima ihtiyaç duyuyor. Peki bakalım Kiler Market bünyesinde çalışacak olan personeller hangi şartlarda çalışıyor ve ne kadar maaş alıyor?

Kiler Market Çalışma Şartları

Kiler Market bünyesinde personellerin günlük çalışma süreleri 10 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu süreçte çalıştığınız için, doğal olarak ek mesaide çalışıyor gibi görünürsünüz. Fakat maaşınıza hiçbir şekilde ek mesai ödemesi alamayacağınızı da söylemeliyiz. Ayrıca firmada resmi tatiller adı altında çalışsanız bile maalesef ek bir ödeme alamıyorsunuz.

Son olarak haftada bir gün izin hakkınızın olduğunu ve yıllık sürenizi doldurduğunuz taktirde yıllık izin hakkına sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz. Peki ya bu firmanın maaşları ne durumda?

Kiler Market Maaşları

Firmada yeni işe başlayan personeller doğal olarak reyon görevlisi ve kasiyer olarak çalışmaya başlarlar. Bu rütbede çalışan personellerin maaşları net olarak asgari ücrettir. Firmada uzun zaman emek harcayan insanlarımız ise kasap, manav ve şarküteri gibi büyük reyonlara bakarlar. Bu personellerin maaşları ise yıllık deneyimlere ve çalışma sürelerine göre değişir.

Son olarak firmadan, belirlenen kotalar aşıldığı taktirde güzel primler alabileceğinizi de söyleyebiliriz.

Yorum yazın