Instagram, Yepyeni Özelliğini Test Ediyor!

Alperen

Geçtiğimiz salı günü Instagram aboneleri, Instagram için en yeni özelliğini test etme olanağını buldular. Sürekli olarak yeni bir güncelleme ile bizlere selam duran platform, yine ve yeniden kullanıcı bireylerini memnun etmek amacıyla, en yeni özelliğini beğeniye sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Peki bu yeni özellik nasıl ve ne amaçla kullanıyor?

Bu soruya hemen bir açıklama getirelim. Bu yeni özellik, yayınınızın bir parçası haline gelen bir arkadaşınızla, canlı bir video akışı paylaşmanıza olanak sağlamaktadır. Konuklarınızın ne zaman ayrılmaya hazır olduğuna, karara bağlayabilir veya bu karar konuğa bırakabilirsiniz. Canlı feed’inizi tamamlamanızın ardından, nihai ürünü Hikayeler’e ekleme özelliği veya dosyaya ek olarak gelecek. Çalışma için çöp kutusuna yerleştirme seçeneğiniz de ekstra olarak vardır.

Canlı Video Paylaşımı, hayatı çok pratik hale getirecek şekilde tasarlanmış yeni bir yeni özellik ve az sayıda kullanıcı, Instagram’ın küresel topluluklarında bunu test etmeye şimdilerden başlamış.

Instagram, “Kasım ayında canlı video tanıtımı yapmasından bu yana milyonlarca insan arkadaşlarını ve takipçilerini ilginç bir şekilde birleştirmek için tercih etti, şuan insanlarla daha da eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yorum yazın