Huawei P10 Türkiye Satış Fiyatı Belirlendi!

Kenan Aktürk

Huawei, P9 serisiyle güzel bir satış performansı ve ilgi yakalayabilmişti. Son olarak P10 modelinin tanıtımını yapan Huawei, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından da bekleniyordu. Huawei, tanıtımdan kısa süre sonra P10 modelinin Türkiye içerisindeki satış fiyatını açıkladı.

Donanımsal ve fiziksel özellikleriyle gayet şık bir görünüme kavuşan Huawei P10, tanıtım sırasında tüm ilgileri üzerine toplamıştı. Kullanım kolaylığının yanı sıra kamera özelliklerinin de göze çarpmasıyla, cihaz üzerinden profesyonel nitelikte de fotoğraflar yakalanabiliyor.

64GB arttırılabilir depolama kapasitesi bulunduran cihaz, 5.1 inçlik Full HD ekran kalitesine de sahip. 4GB Ram seçeneği de cihazın performansını gözler önüne sermek için yeterli oluyor. Fotoğraf çekmeyi seven insanların rahatlıkla tercih edebileceği bir cihaz olan P10 modelinin arka kamerası çift kameradan oluşuyor. Çift kameraların çekim kalitesi de 20MP + 12MP kalitesinden oluşuyor. Ön kamerası ile 8MP kalitesinde selfie kalitesine merhaba diyebiliyoruz.

Huawei P10 cihazının Türkiye satış fiyatı da 3599TL belirlendi. P10 serisinin yanında akıllı saatini de tanıtan Huawei, 1699TL değerindeki Watch 2 akıllı saatini de kullanıcılara hediye etmeyi hedefliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için, kullanıcıların ön sipariş vermeleri gerekiyor. Nisan ayında satışa sunulması beklenen Huawei P10’un özelliklerine bakıldığında da fiyatı oldukça uygun görünüyor. Fotoğraf çekmeyi seven ve profesyonel fotoğraf makinesi taşımak istemeyen kullanıcıların yeni gözdesi Huawei P10 olabilir.

Yorum yazın