Günaydın Steak House İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Ülkemizin genelinde henüz yeni yaygınlaşan firmalardan birisi olan Günaydın Steak House, uzun yıllardır tanıdığımız Nusr-et’in izinden gidiyor diyebiliriz. Şuan için fazla şubesi olmadığı için çalışmalarını normal rutiniyle sürdüren ve adından bahsettirmeyen Günaydın Steak House hakkında, iş arayan insanlarımız tarafından da bir takım sorular geliyor. Firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını merak eden insanlarımız için firmayı araştırdık ve şartları size sunuyoruz.

Günaydın Steak House Çalışma Şartları

Günaydın Steak House firmasında çalışacak olan personel adaylarımız ve iş arayan arkadaşlarımız, başvuru yapmadan önce doğal olarak firmanın çalışma şartlarını ve maaşlarını merak ediyor. Çalışma şartlarına bakacak olursak, firmada çalışacak olan personellerin günde 12 saat çalışacaklarını belirtebiliriz. Sabah 08:00’de işe başlayan personeller, akşam 20:00 saatinde paydos ederler. Ayrıca 10:00 – 22:00 saatleri arasında da diğer vardiya ekipleri çalışmaktadır.

Günaydın Steak House Maaşları

Günaydın Steak House firması, henüz yeni bir firma olduğu için maaş konusunda da meraklar ortaya çıkmış durumda. Günaydın Steak House firmasında, SSK ücretiniz aldığınız maaş üzerinden yatıyor ve ayrıca firmadan 1.200 – 1.700 TL arasında gelir elde edebiliyorsunuz.

Genellikle elit müşterilerin geldiği bu tarz ortamlarda bahşiş konusu doğal olarak ön plana çıkacaktır. Bu nedenle de gelen müşterilere iyi ilgi göstererek bahşişlerle maaşı arttırabilirsiniz.

 

Yorum yazın