Tamek Mörş İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Daha önce dev firmaların mörş çalışanlarının çalışma durumlarını ve maaşlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu sefer de Tamek firmasının mörş personellerini araştırdık, çalışma şatlarını ve maaşlarını sizler için bulduk. Türkiye’nin sayılı firmalarından birisi olan Tamek, mörş personeli arayışı içerisine girmiş. Peki Tamek firmasına mörş başvurusu yapılır mı, yoksa yapılmaz mı, şartları inceledikten sonra karar verebilirsiniz. Bakalım Tamek firmasında mörş olarak çalışan personeller nasıl çalışıyor?

Tamek Mörş Çalışma Şartları

Tamek firmasında çalışan mörş personellerinin günlük çalışma süreleri net olarak 8 saattir. Bunun haricinde personellerin fazla çalışma yapmalarına gerek kalmıyor. Ayrıca personeller Pazar günleri izin verilirken, yılını doldurmuş personellere de yıllık izin hakkı veriliyor.

Firmada resmi tatil günlerinde çalışırsanız, maaşınıza ek olarak %100 zamlı bir günlük çalışma ücretini hak edebilirsiniz.

Tamek Mörş Maaşları

Tamek firmasında mörş olarak çalışan personeller, asgari ücretle istihdam etmektedir. Tabii ki dağıtımın seviyesine göre aylık primlerle bu paranızı arttırabilirsiniz. Bunun haricinde şirketler arasında dolaşacağınız için, bu dolaşmaya karşılık size yol ücreti de verilmektedir. Personellerinin yemek masraflarını da karşılayan Tamek firması, yemek ücretlerini multinet benzeri kartlara yatırırken, yol ücretlerini de maaşa ek olarak ödemektedir.

Bu şartları göz önünde bulundurarak Tamek firması için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum yazın