Galaxy S8 Altın Kaplama Modelleri Yapıldı

Kenan Aktürk

Tüm dünyada kısa sürede adından söz ettirmeyi başaran S8 modelinin, cep yakacak tasarımları da ortaya çıkmaya devam ediyor. Normal fiyatıyla bile cepleri yakan S8’in, altın kaplamalı versiyonu da çıktı.

Samsung Galaxy S8 modeli, zaten oldukça iddialı ve gösterişli. Bu iddiaları ve gösterişi yükseltecek olan da İngiltere. İngiltere’de büyük bir şirket, cihazlara altın kaplama entegre ederek satışa sundu. Fiyatları ise gerçekten el yakacak türden. Cihaz, Türkiye’de 4999TL’ye satışa çıktığı zaman bile bazı kullanıcılar gözlerine inanamamıştı. İngiltere’nin yaptığı da kullanıcılara şaka gibi gelecektir.

İngiltere şirketi 24 ayar altın, 24 ayar platin ve 18 ayar gül kurusu Samsung Galaxy S8 modellerini satışa sundu.

Farklı konseptlerde satışa sunulan S8 modellerinin tabii ki sistemsel özellikleri aynı. Fakat kaplama yapıldığı için çerçeve alanında biraz farklılık oluşabiliyor. Bu nedenle cihazın kaplamalı fiyatı da, normal fiyatından kat kat yüksek hale geliyor.

Altın bir S8 sahibi olmanız için, 64GB depolama birimi istiyorsanız 2250 pound veya 2800 dolar ödemeniz gerekiyor. Firma, bu ücrete sadece cihazı göndermiyor tabii ki. Cihaz için özel ve geniş bir kutu ayarlanmış. Kutunun içerisinde kablosuz şarj ünitesi, şarj cihazı ve kılıf gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Önümüzdeki günlerde ise bu ürünlerin ne kadar satış yapabileceğini daha net görebileceğiz. Kullanıcılar ve tüm yetkililer oldukça meraklı.

Yorum yazın