Facebook Yorumları Messenger Konuşmalarına Benzeyecek

Kenan Aktürk

Facebook, her gün yenilik çalışmaları yapmaya devam ediyor. Son günlerde sosyal ağa daha fazla bağlılık gösterilmesi için yapılan çalışmalarda, Facebook büyük bir ilerleme kaydetmiş durumda. Bugüne kadar yapılan yenilikler ve güncellemelerde, yorumlar kısmı için hiç çalışma yapılmamıştı. Facebook, yorumlar kısmını da düzenleyerek yeni bir çalışmayı hayata geçirmeyi planlıyor.

Facebook Messenger kullanan insanlar, baloncuk tarzında mesajlara gönderiyorlar. Mesajların bir baloncuk içerisinde olası da mesajların fazla yer kaplamamasını ve rahat görünmesini sağlıyor. Facebook, önümüzdeki günlerde bu benzerliği yorumlar için de hayata geçirmeyi planlıyor.

Mesajlaşmalarımızda olduğu gibi, artık yorumlarımız da baloncuk içerisine alınacak. Herhangi bir durum güncellemesine ve fotoğrafa yaptığımız yorumlar, mesaj süsüyle balon haline gelecek ve daha güzel bir görünüme sahip olacak. Uzun süredir Facebook üzerinde yapılan çalışmalar, kullanıcıları oldukça memnun etmişti.

Yorumlar üzerinde yapılacak çalışma sayesinde, yorumlar artık kaba görünmeyecek ve daha güzel bir görünüme sahip olacak. Aynı zamanda Facebook, yorum düzenlemesini güncellerken yeni çalışmalarına da devam edecek.

Devam edilen çalışmalardan birisi de Facebook’da iş bulabilme imkanıyla alakalı. Yorum gibi kısa düzenlemeleri ön plana atan Facebook, ufak çalışmaları tamamladıktan sonra büyük çalışmalarını da kısa sürede tamamlayacak.

Yorum yazın