Adese İş Başvurusu, Çalışma Şartları ve Maaşları 2021

Kenan Aktürk

Perakende sektörünün en büyük yerel firmalarından birisi olan Adese, Ankara ve Konya dahil birçok ilimizde hizmet vermektedir. Buna nazaran İttifak Holding’e bağlı olan ve desteğini sağlam yerden alan firma, zamanla gelişmesini sürdürerek yeni şubelerini açmıştır. Yeni şubelerini açmasına nazaran yeni personeller de arayan firma, bakalım personellerine nasıl çalışma şartları sunuyor ve ne kadar maaş veriyor?

Adese Çalışma Şartları

Adese firmasının tüm şubelerinde günlük çalışma süresi 8.5 saat olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu sürecin içerisine yemek ve çay molaları da dahil edilmiştir. Aynı zamanda haftada bir gün izin hakkınız olabileceği gibi, yıllık sürenizi doldurursanız 14+2 gün izin hakkınızı kullanabilirsiniz.

Firmadaki personeller daima sabahçı ve akşamcı vardiyalarla çalışmaktadır. Vardiyalar da, vardiya şefleri tarafından haftada bir sefer değiştirilmektedir.

Adese Maaşları

Adese firmasında yeni işe başlayan personeller genellikle reyon personeli, kasiyer ve temizlikçi gibi rütbelere getirilirler. Bu mevkide çalışan tüm personeller koşulsuz şartsız asgari ücret almaktadır.

Yıllık deneyimini sürdüren ve firmada uzun zaman boyunca çalışan personeller ise şarküteri, kasap ve manav gibi reyonlara bakarlar. Bu personellerin de yıllık deneyimleri göz önünde tutulur ve maaşları asgari ücretten %50 oranında daha fazla olabilir. Ayrıca mağaza yöneticilerinin maaşları, normal personellere göre çok yüksektir.

Siz de Adese firmasında uzun zaman çalışarak güzel bir kariyer yapabilirsiniz.

Yorum yazın