Türkiye’deki Apple’nin İş İmkanını Kaçırmayın!

Baki Yüksel

Apple teknoloji dünyasında önemli yere sahiptir. Türkiye için yeni iş ilanlarını sayfasında açıklamada bulundu. 14 farklı pozisyonda iş ilanı veren Apple, bünyesinde çalışacak ekip aramaktadır.

Uzun zamandan beri Apple’dan Kariyer sayfasında iş ilanı duyurmayan Apple, beklenmedik bir anda yeni alımlar için 14 farklı pozisyonda iş ilanı açtı. Türkiye’deki girişimlerine kaldığı yerden devam eden Apple’ın yeni açılan pozisyonları, daha önce iş tecrübesi edinmemiş kimseleri de kapsıyor.

Apple’ın Yeni İş İlanı Arasında Hangi Pozisyonlar Var?

 Apple iş ilanları arasında; Uzman, Pazar Lideri, Bilirkişi, Kurumsal Müşteriler Lideri, Operasyon Eksperi, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteriler Eksperi, Müdür, Yaratıcı Kişi, Mağaza Lideri, Genius, Apple Store Leader Program, Kıdemli Müdür ve Teknik Uzman bulunuyor.

Türkiye’de Apple üzerine kariyer adımı atma gibi bir hayaliniz varsa öncelikle bir Apple hesabınızla Jobs.Apple.com adresine giriş yapmanız ve özgeçmiş göndermeniz yeterlidir. Bir hatırlatmada bulunacak olursak, bu pozisyonların tümünün İstanbul’daki mağaza için geçerli olduğunu ancak uzaktan çalışma pozisyonlarının henüz açılmadığını belirtildiğini söylemek isterim.

Yorum yazın