Scarex Jel Fiyatı, Faydaları ve Yan Etkileri, Kullanıcı Yorumları

Sıtkı Çolak

Scarex jel, skar ve yara izlerini hafifleten bir ilaçtır. Silikon ve kokusuz yapısıyla yara izlerini hızlıca iyileştirir. Aynı zamanda Scarex jel sivilce izleri, yanık izleri, cilt tahrişleri ve birçok cilt sorununu tedavi eder. Ancak bu kremin doğru ve bilinçli olarak kullanılması oldukça önemlidir. Düzenli kullanımda cilt yüzeyindeki izlerin hafifletir. Çok sık kullanılması durumunda ciltte tahriş, kızarma ve yanma hissi yaratabilir. Scarex jel kremini cilde uygularken aşırıya kaçmamak son derecede önemlidir.

Scarex Jel Ne İşe Yarar?

Cilt yüzeyinde meydana gelen cilt sorunlarını ve yara izlerini tedavi eden scarex jel, oldukça etkili bir kremdir. İçerisine bulunan silikon maddeler cildin en alt tabakasına ulaşır ve cildi tedavi etmeye yardımcı olur. Ciltte oluşan çizikler, lazer izleri, dikiş izleri, akne izleri, bıçak izleri ve tırnak izlerini gibi pek çok cilt sorununu kısa zamanda tedavi eder. Scarex jel eski yeni fark etmeden tüm izleri giderir ve cildin yenilenmesini sağlar.

Scarex Jel Faydaları

Scarex jel son derecede etkili ve güçlü bir kremdir. Ciltte oluşan kusurlar birçok insanın sorunudur. Aynı zamanda bu izler estetik görünümü rahatsız eder. Scarex jel ise, cilt hücrelerini harekete geçirir ve cildi yeniler. Düzenli kullanımda her türlü cilt kusuru zamanla azalır ve cildin daha iyi olmasına yardımcı olur.

Scarex Jel Yan Etkileri

Scarex jelin hafif bir dokusu olmasından dolayı cilde herhangi bir zararı bulunmuyor. Fakat yanlış ve bilinçsiz kullanım sonucunda cilt tahrişine neden olabilir. Bununla beraber cildin kızarması, şişmesi ve kaşınması Scarex jelin yan etkileri arasındadır. Eczaneye veya doktora danışarak bilinçli bir şekilde kullanmalısınız.

Scarex Jel Nasıl Kullanılır?

Scarex jeli kullanırken cildin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Kremi aşırıya kaçmadan sürmelisiniz. Yara izinin boyutuna göre az miktarda dağıtarak cilde uygulamalısınız. Scarex jel günde 2 kez kullanmak yeterli olacaktır. Kremi uyguladıktan sonra yıkamanıza gerek yoktur. Ayrıca jeli kullandıktan sonra ellerinizi bol bol yıkamalısınız. Eğer jeli kullanırken ciltte herhangi bir yanma hissi ya da tahriş oluşursa, jeli kullanmayı bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız.

Scarex Jel Fiyatı

Scarex jeli hemen hemen tüm eczanelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Scarex jel fiyatı 36 ile 45 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Yorum yazın