OnePlus 3T Hayali Kuranlara Üzücü Haber

Kenan Aktürk

OnePlus’un çıkış tarihinden beri en çok tutulan cihazı 3T modeli olmuştu. Bu model için şirketten üzücü haber geldi. OnePlus şirketinin açıklamasına göre 3T modeli almak isteyen kullanıcıların ellerini çabuk tutması gerekecek. Çünkü 3T stokları bitince bu model bir daha üretilmeyecek.

Firmadan Açıklama Geldi

OnePlus 5 üzerinde çalışmalarına hız kazandıran firma, 3T modelinin de artık üretilmeyeceğini duyurdu. Kısacası bu duyuruyu, 3T almak isteyen kullanıcılara son çağrı niteliğinde olduğunu söyleyebiliriz. Şuan elde olan stoklar tüketildiğinde, artık 3T modelinin fabrika çıkışı olmayacak. Bu nedenle kalan ürünler için kullanıcıların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

3T Modeli Tutulanlar Arasındaydı

OnePlus 3T modeli, cihazların arasında en çok tutulan modellerden birisi olmuştu. Bu nedenle birçok kullanıcı, daha sonra üretilen seriyi göz önünde bulundurmadan 3T modeline yönelmeye başladı. OnePlus 5 modelinin de hız kazanması için şirket, bir daha 3T modelinin üretilmeyeceğini duyurdu.

Güncelleştirmeler Devam Edecek

Şirket, cihazın güncelleştirmelerini vermeye devam edecek. Bazı şirketler, cihazın üretimini durdurduğu zaman, güncelleştirmelerini de kesmeye başlamıştı. OnePlus, bu konuda kullanıcılarına cimri davranmayacak ve 3T modeller bir süre daha güncelleme almaya devam edecek. Tabii ki üretim durduğu için zamanla güncelleştirmeler de duracak. Cihazın ne zamana kadar güncelleştirme alacağını da kesin olarak bilemiyoruz. Önümüzdeki yıllarda, bu konuyla alakalı mutlaka söylemler karşımıza gelecektir. Böylece, kullanıcıların ağzından bilgi alarak daha rahat bir takip yapabiliriz.

Yorum yazın