Galaxy Note 8 ile Gelmesi Beklenen Samsung Gear Fit 2 Pro Özellikleri!

Alperen

Geçen sene piyasaya sunulan Samsung Gear Fit 2’nin halefi olan yeni giyilebilir cihazın adı açıklığa kavuşturuldu ve Samsung Gear Fit 2 Pro olarak bizlere sunulacak. Şimdi de cihazın bazı özelliklerine dair sızıntılar ortaya atılıyor.

Geleceğe benzeyecek şekilde, Gear Fit 2 Pro, eğrisel bir AMOLED ekranı (bilinmeyen boyut ve çözünürlük) ile beraber geliyor ve Android ve iOS akıllı telefonlarıyla uyumlu olmasına ek olarak Tizen OS’ye dayanmaktadır.

Yeni fitness bandı, “5 ATM” su direnci ile beraber gelecek. Bu da 50 metrelik derinliklere kadar denk gelen su basıncına dayanabildiği anlamına gelmektedir. Bu, yüzme ve dalış için kaliteli bir hale getirecek. Eski Gear Fit 2 de suya dayanıklı olsa dahi (IP68 sertifikalı), dalış için çok uygun değildi.

Gear Fit 2 Pro, müzik çalma özelliğini (önceki Gear Fit modellerinde bulunmamaktadır) ve offline Spotify parçalarını sorunsuz şekilde desteklemektedir. Buna ek olarak cihaz, aşırı egzersiz koşullarında sorun yaşamayacağına emin olmalısınız gelişmiş bir saat biçimli bilek bandı ile birlikte gelme ihtimali var.

Bildirilenlere göre, Samsung 23 Ağustos tarihinde Gear Fit 2 Pro’yu Galaxy Note 8 akıllı telefonu ve yeni bir Gear VR kulaklıkla duyurmayı planlamaktadır.

Yorum yazın