En İyi Akıllı Saat Modelleri

Alp Ozcan

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana, ciddi anlamda çok sayıda alışkanlığımız değişti. Aynı yoldan giden akıllı saatler ise, teknoloji ve bilişim dünyasında farklı bir yer tutmak istiyor. Saatlerin tek sıkıntısı, şarj sürelerinin az olması. Bu nedenle de, üreticiler daha uzun çalışabilen akıllı saatler için kafa yoruyorlar.

En iyi akıllı saat modellerini ise, sizler için derledik;

Motorola Moto 360: Tasarım ve kullanış bakımından çok iyi olan bu saat modeli, 1.56 inç, 4 GB hafıza ve 512 Ram özelliklerinin yanı sıra, su ve toz geçirmeme durumu ile de iyi anılıyor. 1000 TL satış fiyatı bulunuyor.

LG G Watch R: Akıllı telefon pazarında başarılı olan LG, su geçirmez akıllı saatleri ile de göz dolduruyor. Ancak donanımsal olarak Motorola’dan geri kalıyor. 4 GB hafıza ve 512 Ram bulunan bu cihazda, çözünürlük 245 ppi.Fiyat ise 900 TL’den alıcı buluyor.

Asus ZenWatch: Büyük ekranlı bir saat olan bu model, 4 GB hafıza ve 512 Ram özelliklerine sahip. Snapdragon 400 işlemcisi1.63 ekranı bulunan cihaz, Avrupa’da 200 Euro civarında satılıyor.

Sony SmartWatch 3: Sony kalitesi, kendini akıllı saatlerde de gösteriyor. GPS ve NFC özellikli, 4 GB hafıza, 512 Ram ve 1.6 inçlik ekrana sahip olan cihaz, 531 TL’den alıcı buluyor.

Samsung Gear 2: En çok satılan saatlerden olan Samsung Gear 2, 2 Megapiksel kamerası ve 4 GB hafızası ile birlikte, 850 TL’ye satılıyor.

Yorum yazın