Bragi Dash Pro Kablosuz Kulaklık Anında Çeviri Yapacak

Emre Kiyak

Her gün piyasaya çıkan ürünler ile birlikte teknolojin daha aktif ne kadar güzel kullanıldığı görünmüş oluyor. Bu serüvene Bragi markası olurken yeni çıkarmış olduğu Dash Pro isimlik yeni kablosuz kulaklığı ile birlikte bir çok yeni teknolojiye ilk adımı atıyor. Özellikle müzik tutkunları için en çok tercih etmiş olduğu kulaklık olurken yeni yetenekleri sayesinde bir çok yeni müşteriyi hedeflemeyi çalışıyor.

Bragi Dash Pro isimli yeni kulaklıkların en gözde özelliklerinden bir tanesi ise iTranslate adı ile gelen anında çeviri yapma özelliği oluyor. Apple cihazlarına bağlanarak anında çeviriler yapılırken 40 a yakın dili desteklemekte olup sunmuş olduğu yapay zeka ile çok iyi çeviriler yapmaktadır.

Kullanıcılarına öncelikli olarak 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanma hakkı sunarken daha sonrası için ise uygulamayı kullanmak için belli bir ücret ödenmesi gerekiyor.

Kulaklığın diğer özelliklerine bakacak olursak suya karşı dayanıklı yapısı ile göz doldururken yüzme takibi, adım takibi, kalori ölçümü gibi bir çok sağlık alanında ölçümlerde yapmaktadır. 32 bir işlemciye sahip olmakta olup 4 GB bir depolama alanı ile 27 adet gelişmiş sensör yapısı ile bütün özelliklerini gerçekleştirebiliyor.

Şu an satış fiyatı 329 Dolar olurken ülkemizde hangi etiketle geleceği henüz netlik kazanmadı. Ancak yurt dışından almak isteyenler bu fiyata ürünü alabilirsiniz.

Yorum yazın