QNB Finansbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? QNB Finansbank Staj Başvuru 2021

Kenan Aktürk

QNB Finansbank, bankacılık ile ilgili bölümlerde okuyan genç öğrencileri bünyesinde staj yapmak için bekliyor. Staj programı hakkında detaylı bilgileri kendi sitesinde açıklayan QNB Finansbank, staj yapacak öğrencilere tüm kolaylıkları sağlıyor ve ayrı bir staj programı çıkartıyor.

Bankanın sitesinde açıklanan staj şartlarını okuyun ve kendinize uygun olduğunu düşünüyorsanız ön başvurunuzu yapın. Formunuzu doldurup gönderdikten sonra, mutlaka size geri dönüş yapılacaktır.

Aranan Özellikler

  • C. Vatandaşı Olmak.
  • Üniversitelerde 4 yıllık eğitim veren, tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi bölümünde 2. Veya 3.sınıf öğrencisi olmak.
  • Yüksek lisans 1.sınıf öğrencisi olmak.
  • Kriterlere uygun adaylar için 8 – 11 Mayıs tarihinde online genel yetenek sınavı yapılacaktır. Bu aşamayı geçen adaylar 22 – 28 Mayıs tarihinde mülakata davet edilecektir. Staj programı Haziran ve Eylül ayında devam edecektir ve adaylara 2 aylık staj imkanı sunulacaktır.
  • Staj sırasında adayların staj yapmak istediği il ve ilçeler göz önüne alınacaktır.
  • Staj süresinde adaylara SGK, yemek ödemesi ve asgari ücret ödemesi yapılacaktır.

QNB Finansbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlgili kuruma staj başvurusu yapabilmek için, kurumun sitesindeki duyuruları ve haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli kariyer ilan sitelerine bakarak da Finansbank staj başvurusu ilanlarına girip başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

Yorum yazın