Yves Rocher’den Anneye Hediye Seçenekleri

Serhan Yücesoy

Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu sene anneler günü de 12 Mayıs’a denk geliyor, yani çok az bir zaman kaldı. Annelerinize hala ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, işinize yarayacağını düşündüğüm birkaç önerim var.

Her kadın gibi sizin anneniz de bakımlı, güzel ve genç görünmeyi ister. Bu yüzden onu mutlu etmek için alternatifiniz çok. Bir güzellik merkezinde ihtiyacı olan birkaç bakım yaptırabileceğiniz gibi, güzellik merkezini evinize de getirebilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki Yves Rocher ürünleri ile.

Yves Rocher 1100den fazla doğal içerik ile %100 bitkisel ürünler üretmekte olan bir firmadır. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir ya da daha önceden geri dönüştürülmüş malzemeler kullanarak doğaya karşı olan sorumluluklarını da yerine getiren bir firmadır. Kurdukları vakıf ile bioçeşitliliği arttırmak amacıyla 2020 yılına kadar 100 milyon ağaç dikmeyi hedefliyorlar. Tüm bunlar için bile tercih sebebi olabilecek bir marka.

Doğaya ve çevreye bu kadar önem veren bir marka, sizin cildinizi ve sağlığınızı görmezden gelmeyecektir. O yüzden gönül rahatlığı ile tercih ettiğim ve hiç tereddüt etmeden önerdiğim bir marka. Gelelim şimdi ürün gruplarından neler seçebileceğimize.

Bildiğiniz üzere güneş ışınları daha tehlikeli bir hal almaya başladı. Dolayısıyla da güneş kremlerine artık sadece tatillerde değil, hangi mevsimde olursak olalım sürekli ihtiyacımız oluyor. Yüzümüde güneş lekeleri oluşmaması ve yine güneşten kaynaklanan cilt kanserine yakalanmamak için mutlaka düzenli olarak güneş koruyucu ürünler kullanmalıyız. Bu konuda benim tercihim Yves Rocher 15gkf Işıltı Veren Güneş Yağı. Cildimi hem besliyor hem de ışıl ışıl yapıyor. Hatta şu an anneler gününe özel çok güzel indirimler var. Çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Bir anne olarak bana Yves Rocher ürünlerinden kullandıklarımın hediye edilmesini gerçekten isterdim. Anneye hediye seçenekleri için mutlaka göz atılması gerektiğini düşünüyorum. İnsana ve doğaya önem veren bir firmadan alışveriş yapıp tüm çalışmalarını desteklemek kadar güzel bir şey olamaz. Hele ki böyle anlamlı bir günde. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.

Yorum yazın