Yiğit Konur Digitalzone’da!

Serhan Yücesoy

Digitalzone bu yıl da benzersiz bir konuşmacı listesi ile SEO ve dijital pazarlama sektörüne damgasını vuracak gibi görünüyor. Bu yıl katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktaracak isimler arasında Etkinliği düzenleyen Zeo Agency’nin kurucusu olan Yiğit Konur da bulunuyor. Daha önce inOrbit, BrightonSEO, SEMdays, WMF16 ve SMX gibi önemli etkinliklerde de konuşma yapan Yiğit Konur bu yıl Digitalzone katılımcılarına bilgi ve deneyimlerden de notlar içeren bir sunum yapmaya hazırlanıyor.

Daha önce Avrupa’da ve ABD’de düzenlenen çeşitli etkinliklerde jüri üyesi olarak da görev alan Yiğit Konur yurt dışında düzenlenen uluslararası konferanslarda da konuşmacı olarak yer alan isimlerden biri… Özellikle 2017 yılında MENA Search Awards’ta kurucusu olduğu Zeo Agency’nin 4 farklı dalda ödül alması da dikkatlerden kaçmıyor. MENA Search Awards’da alınan bu 4 ödül arasında “MENA Bölgesi’nin En İyi SEO Ajansı” ödülü de yer alıyor. Yiğit Konur’un Digitalzone’19’da yapacağı sunum merakla bekleniyor.

Digitalzone Konferansında Yiğit Konur Söz Alacak!

Digitalzone ilk kez 2013 yılında SEOzone adı ile düzenlenmişti. O dönemde SEO odaklı konular konferansta irdeleniyordu. Ancak 2016 yılından sonra etkinliğin kapsamı genişletildi ve artık SEO da dahil olmak üzere dijital pazarlama konuları etkinlikte ele alınıyor ve 2016 yılında etkinliğin ismi de Digitalzone olarak değiştirildi. Düzenlendiği ilk yıldan bu yana büyük bir ilgi görüyor olması, her yıl konferansın dijital pazarlama dünyası tarafından merakla beklenmesini de beraberinde getiriyor.

Uluslararası alanda elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren isimlerin de konuşmacı olarak katıldığı bu etkinlik 9 Ekim 2019 tarihinde Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek. Simultane çevirinin de yapıldığı etkinliğin kapıları elbette herkese açık. Ancak özellikle pazarlama yöneticileri, SEO alanında çalışanlar, freeance çalışanlar ve işletme sahipleri açısından bu etkinliğin çok daha önemli olduğunu belirtmek lazım.

Sektördeki gelişmelerin ve yeniliklerin de ele alındığı konferans, katılımcılara çok büyük fayda sağlıyor. Kendini dijital pazarlama alanında geliştirmek isteyenler de etkinlikteki yerini şimdiden ayırtıyor. Eğer İstanbul’dan ayrılmadan uluslararası bir konferansa katılma deneyimi yaşamak isterseniz siz de biletler için Zeo Agency internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın