Yeminli Tercüman İhtiyaçlarınıza Doğru Çözüm

Serhan Yücesoy

İster bireysel, isterseniz de kurumsal olarak bir sebepten yolumuz yeminli tercüme ve yeminli tercüman ihtiyacı ile kesişebilmektedir. Yurt dışında eğitim ve öğretim sürecinizde, yurt dışı ticarette gereken belgeler, yabancı bir yatırımcı ile yapacağınız işbirliğinde, yabancı biriyle hayatınızı birleştireceğiniz nikah işlemlerinizde, alım ve satım işlerinizde, kısacası pek çok konuda yeminli tercüme ve yeminli tercüman ihtiyacınız olabilmektedir…

Yeminli Tercüman İhtiyacınızda Doğru Çözüm…

Tercüme edilen bir belgenin resmiyet kazanabilmesi ve resmi bir kuruma sunulabilmesi için yeminli tercüman kaşe ve imzası gerekmektedir. Yeminli tercümanlarımız kurulduğumuz günden bugüne dek bütün dillerde birçok belge için yeminli tercüme hizmeti sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir. Pasaport, kimlik, ehliyet, diploma, transkript, bilanço, SGK hizmet dökümü, tıbbi rapor, sözleşme, AT uygunluk beyanı vb. birçok evrak çevrilmektedir. Aynı zamanda vekaletname, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi, hesap özeti vb. evraklar yeminli olarak noter tasdikli tercüme edilmektedir.

İlgili belgeler tercümesinin ardından editör ve kontrol ekibimiz ardından tekrar gözden geçirilmekte ve gerekli düzenlenmeler yeminli tercüman kaşe ve imzalı veya noter tasdikine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemlerinde ticaret odasında yeminli tercümanlarımız aracılığıyla yeminli sözlü tercüme hizmeti sunulmaktadır. Aynı zamanda noterler, tapu ve nikah daireleri, hastaneler vb. resmi kurumlardaki işlemler için yeminli tercüman hizmeti sağlanmaktadır.

Yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sağlayan yeminli tercümanlarımız hem kaynak dile hem de hedef dile hakim kişilerden oluşmaktadır. Aynı zamanda yeminli tercümanlarımız, uzman oldukları dillerde iyi düzeyde anlama ve akıcı ve etkili konuşma becerisine sahiptir. Belirli bir uzmanlık alanına sahip olan yeminli tercümanlarımız aynı zamanda dilbilgisi, yazım ve imla kurallarını gözetmektedir.

Profesyonel Yeminli Tercüman Hizmeti…

Yeminli tercümanlarımız birçok alanda hizmet sağlamaktadır. Hukuk, teknik, akademik, tıbbi, ticari, finansal başta olmak üzere birçok alanda hizmet sunulmaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça, İspanyolca başta olmak üzere birçok dilde yeminli tercümanımız bulunmaktadır. Tercümanlarımızın uzman oldukları her iki dil yönünde de tam ve doğru çeviri hizmeti sağladıklarından emin olunmaktadır.

Mütercim tercümanlık başta olmak üzere üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun kişilerden oluşturduğumuz kadromuzla tüm tercüme projeleriniz profesyonellikle gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimizi geliştirmek üzere sürekli çalışmalar yapılmaktadır. EN15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Standartları doğrultusunda uyguladığımız hizmetlerimizle tüm alanlarda kalite ve güvenilirlik garanti altına alınmaktadır.

Yeminli Tercüman Taleplerinizde Güvenilir Adres Çeviri Çözümleri…

Etik değerlerinden hiçbir şekilde ödün vermeyerek ilkeli yaklaşım sergileyen firmamız, tercüme sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır. Gerekli hallerde hizmetler ve yeminli tercüman kadrosu genişletilmekte ve mümkün olduğunda senelerdir çalışılan tercümanlarla yola devam edilmektedir.

Yeminli tercüman ve çevirmen hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.ceviricozumleri.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda 0212 221 45 21hattımızdan ulaşabilir veya0553 910 31 numaralı whatsapp hattımızdan da bizlere ulaşabileceğiniz gibi evraklarınızı fiyat teklifi almak için gönderebilirsiniz.

Yorum yazın