Vimark Video İçerikleri ile Markanızı Öne Taşıyın!

Serhan Yücesoy

Günümüzde teknolojinin önemini iş hayatının her alanında hissedebiliyoruz. Şirketler ve firmalar, internet ile eş zamanlı faaliyet göstererek markasını bir adım daha öne çıkarmayı amaç ediniliyor. Çünkü markaların ürün ve hizmet seçenekleri, internet sayesinde daha geniş kitlelere ulaştırılabiliyor. Dolayısıyla bu durum da markanın kalkınmasını ve başarısını olumlu yönde etkiliyor.  İnternet ortamında asıl dikkati çeken ayrıntı ise kuşkusuz videolar oluyor. Yani sitenizde yayınlayacağınız bir ürün videosunun kısa bir ürün açıklamasından daha fazla dikkat çekeceğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Yöneticilerin hem metni hem de videosu olan içeriklerde %59 oranında videoya yönelmeleri, pazarlama işinde uğraşan %52 oranındaki kişilerin marka üzerinde videonun önemini bilmeleri, bu durumu istatistik açıdan ifade edebilir. Video pazarlama alanında hizmetler sunan Vimark ise markanızın kimliğini olumlu yönde etkileyecek kuruluşlardan bir tanesi. Siz de online platform üzerinden markanıza uygun video hizmeti alabilir ve internet mecralarında ilk sıralarda olmanın gururunu yaşayabilirsiniz.

Video Satın Almayı Teşvik Ediyor

Markaların videoya güvenme kriterlerinden bir diğeri de ürünlerde veya hizmetlerde satın alma isteği uyandırmasından kaynaklanıyor. Ayrıca 18-30 yaş arası genç jenerasyonun sosyal medya üzerinde vakit geçirmesi, internet ortamında videoların %90 gibi bir paya sahip olması da unutulmaması gerekenler arasında.

Vimark Müşterilerinize Güven Aşılayın!

Dijital ajans Vimark; firmanıza tanıtım filmi, müşteri memnuniyeti videosu, event çekimleri ve fayda videoları gibi online çözümler sunuyor. Öncelikle markanızın brief süreci ile işe girişiliyor. Bu aşamada; videoya alınacak kısımlar, şirketin kimliği ve hedef kitle gibi konular üzerine bilgi toplanıyor. Daha sonraki aşama ise stratejinin belirlenmesi. Stratejiye yönelik senaryo yazılıp ardından müşterinin onayına gönderiliyor ve onay geldikten sonra da çekimlere başlanıyor. En son aşamada ise videonun son hali incelenip adrese teslimat gerçekleştiriliyor.

Örneğin: Tanıtım filmlerinde bir müşteriye sunulan hizmet veya ürün en başından itibaren aşama aşama ele alınıyor. Böylelikle müşterinin kafasında markanın asıl faaliyeti direkt olarak şekillenmiş oluyor.  Ayrıca isteyen markalar için firmanın kendi bölümleri ve faaliyetlerini de genel hatlarıyla açıklanabiliyor. Müşterilerinizin markanıza güvenini artırmak ve daha kısa sürede erişimini sağlamak istiyorsanız dilediğiniz formattaki video içeriklerine başvurabilirsiniz.

Yorum yazın