Tutkunuz Burada Yükseliyor!

Serhan Yücesoy

Kadıköy seks shop olarak çiftler için olağan üstü ürünleri yine ilk biz sunuyoruz. Türkiye de her şehre gönderim olanağı sunan firmamız cinsel yaşamını daha aktif bir noktaya taşımak isteyenler için sırt dekolitesi ve mini eteği ile olağan üstü çağrışımlar oluşturan elbiseyi sizlere sunuyoruz. Söz konusu kıyafet özel üretimdir. Yüzde doksan oranında suni lame deri içermektedir. İçeriğinde bulunan yüzde onluk elastan ile ürünün vücuda yapışması sağlanmaktadır. Likralı olan elbise esneme özelliği sayesinde soyunmayı bekleyemeyen çiftler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Harekete geçmek isteyenler hazırlanın

Seks shop ürünleri arasında yer alan elbise için pek çok farklı beden bulunmaktadır. İster 34 beden ister 36 beden isterseniz de 38 beden olun sizin için uygun olan kıyafet ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca daha büyük bedenler içinde 40 ile 42 bedenler de üretilmiş özel kıyafetler olarak siparişinize hazırdır. Firma olarak ürünlerimizde kalite ilk önceliğimizdir. İster yeni başlayan ilişkiler olsun isterse uzun süredir devam eden ilişkiler fark etmeksizin cinsel hayatınıza büyük renk katacak olan söz konusu ürün ile geceleriniz daha ateşli olacaktır. Özellikle çılgın bir gece geçirmek isteyen ve partilere sıra dışı katılmak isteyenler için dışarıda giyilmeye uygundur. Gecenin en sıra dışı kadını olmanız bu elbise ile tesadüf olmayacaktır.

Artık geceler daha uzun

Erotik shop olarak müşteri memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin üretiminden müşterilerimize ulaşmasına hatta sonrasına kadar oluşan bütün operasyonlar bizim için büyük önem taşımaktadır. En kaliteli ve hijyenik malzemelerden üretilen ürünlerimiz ayrıca düzenli olarak kullanımda dahi son derece uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Ayrıca Kadıköy erotik shop olarak müşteri güvenliği bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle her üründe özenli paketleme olanağı ilk ve esnemeyen tercihimizdir. Bu nedenle kargo ile gönderilecek ürünlerin üzerinde hiçbir şekilde dışarıdan belli olacak bir oluşum bulunmamaktadır. Sadece kargo ismine teslim edilen ürünler Türkiye de her şehre teslim edilmekte ve müşteri bilgileri sistemden çıkartılmaktadır.

Yorum yazın