Tüm Detaylarıyla Kolay E-Ticaret

Serhan Yücesoy

Günümüzde çok sayıda kişinin online alışveriş sitelerine yönelmesi ve mobil kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte e-ticaret sitesi kavramı daha da önemli hale gelmiştir. Eğer siz de ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden kendi internet sitenizi kurabilirsiniz. Standart koşullarda site kurulumu için yüksek bütçelere ve pek çok teknik bilgiye sahip olmanız gerekecektir. Ancak bu kurulum sürecini daha kolay ve hızlı hale getirmek adına doğrudan bu alanda uzman bir firmayla çalışabilirsiniz. Size özel olarak sunulan çözümler sayesinde bölge sınırlaması olmadan daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Dilerseniz başlangıç aşamasında hazır e-ticaret sitesi ücretsiz seçeneklerini değerlendirerek ihtiyacınız olan özellikleri uygulamalı olarak görebilirsiniz. Yeni kullanıcılara özel hazırlanan deneme sürümleri ile anında web sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için sisteme kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt aşamasında ise e-posta adresi, isim, soyisim gibi bilgileri girerek süreci tamamlayabilirsiniz.

Kolay E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E-ticaret sitenizi hemen açmak istiyorsanız kurulum için gerekli olan tüm özelliklerin bir arada bulunduğu e-ticaret paketleri tercih edebilirsiniz. Farklı özelliklere göre çeşitlenen bu paketlerde fiyatlar da içeriğe göre belirlenir. Bu sayede ihtiyacınıza uygun olan paketleri hemen bulup online mağazanızı oluşturabilirsiniz.

Eğer sektöre ilk defa adım atıyorsanız site kurulumu öncesinde hangi ürünleri satacağınızı, hedef kitlenizi ve marka isminizi seçmelisiniz. Markanız için güçlü bir strateji oluşturmanız her zaman sizi bir adım öne taşıyacaktır. Bunun için pazarlama çalışmaları da yapmalısınız. Tüm bu özelliklerin hepsini en iyi şekilde tamamlamak için avantajlı e-ticaret paketleri kullanabilirsiniz. Bu şekilde başlangıç aşamasında katlanmanız gereken e-ticaret sitesi fiyatları daha ekonomik olacaktır. Aynı zamanda paketlerle birlikte alacağınız danışmanlık hizmeti sitenizi daha profesyonel hale getirecektir.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları Yüksek mi?

İnternetten satış yapmak istediğinizde fiyatlarla ve işleyişle ilgili ön bilgi almanızda yarar vardır. Kurulum sürecinin maddi yönden daha avantajlı olmasını istiyorsanız Kobisi e-ticaret paketleri sizin için en uygun seçenek olacaktır. Paketlerin içerikleri arttıkça fiyatları da artar fakat her bir fiyat internete özel indirimli şekilde belirlenir. Böylece hayalini kurduğunuz siteye daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. E-ticaret web sitesi kurarken temel özelliklere sahip paketi almak istediğinizde;

  • Online destek,
  • Sanal pos kullanımı,
  • Kullanıcı eğitimi,
  • Bayiler için XML oluşturma,
  • Sınırsız sipariş ve kategori,
  • SEO uyumlu e-ticaret yapısı

gibi özelliklere sahip olabilirsiniz. Böylece hem kolay e-ticaret sitesi kurulumuna hem de ihtiyacınıza uygun paketlere Kobisi altyapısıyla hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın