Tikla.com.tr Site Tanıtımı ve Verilen Hizmetler

Serhan Yücesoy

Tikla.com.tr yerel arama hizmeti sağlayan ve yerel bazlı etkileşim konularında çözümler sunan Türkiye’nin lider markalarından birisidir. Bu site Boğaziçisoft Yazılım A.Ş. tarafından tasarlanıp 2014 senesinden itibaren siz müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin en seçkin firma rehberinden birisidir.

Tikla.com.tr Verilen Hizmetler

Dijital reklamlar, dijital haritalar ve web mobil sitesi ile sizlere hizmet vermekte olan bir markadır. Sizlerde firmanızı diğer firmalardan farklı kılmak ve onların önüne geçmek istiyorsanız bu markayı denemenizi öneririz. Siteden oldukça kolay bir şekilde firmanızı sitenize ekleyebilir ya da reklamlar vermeniz mümkündür. Üstelik Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Yani olduğunuz konumun bir önemi olmayacaktır. Firmanızı dijital haritalar sayesinde müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

Tikla.com.tr sektör ayırtmaksızın bütün sektörlerde hizmet vermektedir. Benzin istasyonları, cafe, eczane, bayan kuaförleri, oteller, pet shop gibi binlerce farklı sektörlerle sitesinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bu siteyi kullanarak dijital haritanızdan konumunuza en yakın olan işletmeler ve mekanları seçebilirsiniz. Farklı üye paketleriyle de firmanızın reklamlarını verirken size oldukça makul fiyatlar vereceklerinden emin olabilirsiniz. Ayrıca diğer reklamlar gibi uğraşmazsınız. Siteye girip kendi firmanızı kendiniz dilediğiniz şekilde ekleyebilirsiniz. Unutmayın ki bulunduğumuz dönemde internet reklamları oldukça önemlidir. Siz hala bir reklam vermediyseniz eğer size Türkiye’nin en seçkin firma rehberlerinden birisi olan ve işinde gayet başarılı olan tikla.com.tr markasını önerebiliriz.

Türkiye’nin en güncel firma rehberi : tikla.com.tr

Yorum yazın