Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları En Uygun Seçenekler

Serhan Yücesoy

Adından da belli olacağı gibi, Tek Kullanımlık Tulum bir sefer kullanıma mahsus üretilmiştir. İkinci bir sefer kullanılması, hem hasta için tehlikeli, enfeksiyon el durumlardan dolayı, hem de sterilliği gittiğinden dolayı. Genellikle yatan hastalar veya ameliyat için hazırlanan hastalarda kullanılır. Hasta, zaten hasta, üstüne üstlük birde önlüğün ikinci sefer kullanımdan dolayı kapacağı enfeksiyon! Çok büyük tehlike arz edecektir. Bu nedenle hastanelerin, bu Tek Kullanımlık Tulum bir hastaya bir sefer kullanarak, tıbbi atık çöp bölümüne atmaları, gerekmektedir. Gerçi Tek Kullanımlık Eldiven kumaşının özelliklerinden dolayı, ikinci bir kullanıma müsait değildir.

Tek Kullanımlık Galoş  Özellikleri Ve Kullanımı

Tek Kullanımlık Galoş anti alerjik özelliği olan ve iç göstermeyen koyu renk kumaştan imal edilmiş olmalıdır. Vücudun hava almasını engellemeyecek incelikte ve ameliyat esnasında vücuttan akan kan ve benzeri maddeleri altına geçirmeyecek özelliklerde olması gerekmektedir. Önlüklerde fermuar, çıtçıt veya düğme olmamalı, bunların yerine kaliteli cırt veya kuşak kullanılmalıdır. Steril ambalajında kulanım zamanına kadar durmalıdır. Tek Kullanımlık Galoş yani kısaca hastanın ve ameliyat personelinin rahatça kullanabileceği özellikleri barındırmalıdır.

Firmamız, istenilen özelliklere uygun olarak tek kullanımlık bone hasta önlüklerini kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak, hastanelerin veya ihale komisyonlarının şartnamelerine, bire bir uygun olarak üretmekte ve piyasaya sunmaktadır. Tek kullanımlık bone ve önlük istenilen özellikte üretilmekle beraber steril ambalajında ya kullanım yerinde yada hastane depolarında zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Ürettiğimiz ürünler bay, bayan, çocuk, her türlü hastanın rahtça kullanacağı ebat ve boyutlara göre, ambalaj üzerinde özellik ve kullanım koşulları yazan etiketler ile satışa sunulmuştur. Tek Kullanımlık Hasta Önlüğü fiyatları gayet ekonomik olarak ayarlanmıştır. İstenilen her türlü miktarda üretme kapasitesine sahip üretim merkezlerinde bu hizmet verilmektedir.

Yorum yazın