Sihirbazlar Çetesi 2 izle

Alp Ozcan

sihirbazlar-cetesi-2-kac-dakika-727x315

İlk filmiyle güzel bir çıkış yakalayan ve finaliyle birçok insanı şaşırtan bir filmi bu yazıda ele alıcaz, Sihirbazlar Çetesi 2.

Serinin ikinci filminde ilk filmin konu olarak devamı niteliğinde, filmin sonunda FBI’yı kandırarak kaçışları ardından bu filmde geri dönüşlerini konu alıyor. Fakat planları ters teper dolayısıyla ekip tekrardan kaçmak zorunda kalırlar. Bunun üzerine ekibimiz  Walter Mabry (Daniel Radcliffe) ile tanışır ve onun adına oldukça güçlü ve etkili bir bilgisayar çipini çalmak üzere işe koyulurlar fakat karşılarında  vicdansız iş adamı Arthur Tressler (Michael Caine) ve profesyonel kuşkucu Thaddeus Bradley (Morgan Freeman) olucaktır dolayısıyla onları büyük bir sürpriz beklemekte.

Birçok insan filmin kötü olmadığını fakat 1.filmin gölgesinde kaldığını belirtiyor ki bu durum seri filmlerde sıkça yaşanabilen bir durum  ama benim şahsi fikrim böyle bir durumun olmadığı yönünde, ben ilk filmdeki gibi gayet keyif aldığımı belirtmeliyim. Filmi Film İndiriyoruz Biz üzerinden hızlı bir şekilde indirerek izledim size de tavsiye ederim.

http://filmindiriyoruz.biz/sihirbazlar-cetesi-2-now-you-see-me-2-4-10791.html

Yorum yazın