Sandalye için İdealist Tasarımlar

Serhan Yücesoy

Sandalye , hem günlük yaşantımız için hem de özel Günerlerimiz de bizi alsa yalnız bırakmayan bir eşya olarak öne çıkıyor. Medeniyet ve Modernite’nin getirdiği alışkanlıklar neticesinde sandalye ede hem tasarım hem de bir gereklilik olarak belirleniyor. Mobilya tasarımında önemli bir yeri olan sandalyeni günümüzde oldukça fazla çeşidi bulunuyor. Binlerce sandalye modeli arasından bir seçim yapmak bazen imkânınız olabiliyor. Sandalye seçerek ilk önce görüntüsünü göz önünde bulundurarak seçim yapıyoruz. Kısa süreli oturumlar için bu durum oldukça normal ancak eğer bir sandalye uzun süreli bir oturum için düşünülüyorsanız o zaman pek çok değişkenin bir arada olduğu seçimler yapmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir : http://www.novasandalye.net/tonet-thonet/

Ham Sandalyenizi Özelleştirin

Ham sandalye modelleri ile sandalye seçimi yapılarak istediğiniz kumaş veya boya ile sandalyeniz özeleştirebilirsiniz eğer üreticilerden alıp satış yapmak istiyorsanız da sandalyeleriniz değişen trendlere uygun olarak döşemelisiniz. Döşeme konusunda eğer evde yapacaksınız pek çok site kendin yap adı altında size yarımcı olabilir. Günümüz internet dünyası pek çok seçeneği sunduğundan ham sandalyenizi nasıl dekore edeceğiniz ile iliği bütün detayları web üzerinden bulmanız mümkün. Bunun dışında eğer bir sandalye satıcısı iseniz de moda sizin en önemli yol göstericiniz olacak. Satacağınız dönemim ana akın sandalye desenleri, kumaşları ve renklerini kullanarak sandalyelerinizi markanıza göre özelleştirebilirsiniz.

Ham sandalye fiyatları, sandalyeni hani malzemeden yapıldığına ve işçiliğine göre de değişiyor. Bazı durumlarda alıcılar sandalye masif ağaç adı altında cilalayarak o şekilde de kullanmayı tercih edebiliyorlar. Ham sandalye seçerken malzemeyi ve işçiliği göz önünde bulundurarak fiyat araştırması yapmalısınınız. Ham sandalye fiyatlarını en iyi internet üzerinden üreticiler ile iletişime geçerek de öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden hem zaman kazandırıcı hem de oldukça verimli bir araştırma yapılabilir. Firmalar genelde fiyat istemiş için sizden bir alan doldurmanız ister. Bunu yaparak en kısa zamanda geri dönüş alabilir ve ham sandalye fiyatları ile ilgili her firmanızın size çıkarmış olduğu fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Sandalyelerin modelleri de oldukça kaliteli fotoğraflar ile verildiğinden ürün seçimin bile buradan yapmanız mümkün olabilir.

Daha fazlası için http://www.novasandalye.net/

Yorum yazın