Özel Kağıthane Baymak Servis Telefonu

Serhan Yücesoy


Özel Baymak Servis Kağıthane kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışmaktadır. Bir telefon kadar yakın olan çağrı merkezi sayesinde cihazınız bozulduğunda 444 7 856 numaralı çağrı merkezini aradığınızda hemen size en yakın gezici servis yönlendirilecektir.

Baymak marka klima, kombi, hidorfor ve brülörlerinizin bozulan veya iyi çalışmayan yönleri için sadece bir telefonla alanında son derece eğitimli ve deneyimli teknik elemanlar gelip hemen onarmaktadır. Ayrıca hem yedek parça için hem de işçilik için bir yıllık bir garanti süresi sunulmaktadır.

Baymak Servis İstanbul, müşterilerini memnun etmek amacını gütmekte ve yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için sık sık elemanlarına eğitimler ve seminerler verilmekte ve geliştirilmektedir. Böylece elemanlar sorunsuz bir şekilde bozulan cihazları onarmakta ve kusursuz hizmet etmek için çalışmaktadır.

Baymak servisi en iyi hizmeti en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde vermeyi ilke edinmiş bir yapı içerisinde hareket etmekte ve bundan gurur duymaktadır.

Baymak marka kombi, klima, brülör, hidrofor bozulursa hemen telefonla çağrı merkezini arayınız ve size yönlendirilecek olan en yakındaki elemanları bekleyiniz. Gelecek elemanlar en son teknolojik imkanlarla donatılmış ve işlerini en iyi yapan eğitimli elemanlar olduklarından en kısa zamanda arızanızı gidereceklerdir. Böylece ilkesi müşteri memnuniyeti olan servisin hizmetinden son derece memnun kalacaksınız.

Yorum yazın