Özel Eca Kombi Servis Hizmeti

Serhan Yücesoy


Özel ECA Servis Çayırova sayesinde evlerinizde ya da iş yerlerinizde yer alan kombileriniz için en kaliteli servis hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Yetkili servislerin yüksek fiyatlarından ve ilgisizliğinden sıkıldıysanız ECA kombi servis firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ve dürüst bir kimlik ile yıllardır karşınıza çıkan firmamızdan hafta sonu da hizmet alabilmeniz mümkündür. ECA kalitesi ile sizlere sunulan kombilerin kullanımı için de teknik destek hizmeti almanız mümkündür.

Kombi Bakımı ve Kullanımı:

* Kaliteli bir ürüne sahip olmak istiyor ve uzun süre bu ürünlerden verim almayı hedefliyorsanız 6 ay gibi belli aralıklarla bakım hizmeti almanız gerekiyor. Bakım hizmetleri sayesinde kombileriniz sıfır ürünler gibi sizlere hizmet sunacaktır.

* Kombi bakımı yalnızca dış bakım değildir, kaliteli bir şekilde iç donanımın da en iyi şekilde bakımının yapılması gerekiyor ve yedek parça değişimi de bu anlamda büyük önem arz ediyor.

* 6 aylık bakım periyodu en uygun zaman dilimleridir ve müşterilerimiz de genel olarak bu aralıklarla bakım hizmeti almaktadır.

* Kombilerinizin kullanımında dereceler ile çok sık oynamanız kombinin daha fazla enerji harcamasına neden olacaktır bu yüzden belli derecelerde ilerlemeye ve kullanmaya devam ediniz.

Daha fazla bilgi ve servis hizmeti için yapmanız gereken tek şey 444 78 56’yı tuşlayarak İstanbul ECA Servis firmamızın çağrı merkezi ekiplerine ulaşmak olacaktır.

Yorum yazın