Oynanış

Serhan Yücesoy

Gta Vice City İndir ve istediğiniz herhangi bir şeyi yapma özgürlüğüne oyun içerisinde tanıklık edin. Misyonlarla ilerlemek, Vice City’deki yeni alanları açarken, size daha iyi silahlar satın alma olanağı sağlıyor. Oyun orijinaliyle aynı hikâyeyi içeriyor. Gta Vice City İndir ve kendini hissettiren birçok sesli diyaloğa katılın.

Görevler sıralı değildir, bu yüzden onları seçtiğiniz herhangi bir sırayla alabilirsiniz, ancak Grand Theft Auto: Vice City’nin hikâyesi bir seferde sadece birkaç görev açacak ve sonuçta devam etmeden önce belirli bir komplo için tüm görevleri tamamlamanız gerekecektir. Gta Vice City İndir ve görevleri tamamlamaya başla. Ama her zaman bir mola verebilir ve sadece Vice City’yi gezebilirsin.

Grand Theft Auto: Vice City’nin kontrolleri, fiziksel bir kontrolörün hassasiyetinden yoksundur. Grand Theft Auto III’den daha ince ayarlıyken, sanal bir oyun çubuğu kullanmak hala güvenilmezdir. Ancak, çevrede bir nesneyi hedeflemeye çalışırken, karakterinizin neyi amaçladığını anlamaya çalışabilir.

Sürüş de aynı sorunu yaşıyor. Çoğu zaman, herhangi bir arabada buz gibi sürdüğünüzü hissettiriyor. Yavaş sürdüğünüzde bile, diğer otomobillere doğru kayıyor ve vuruyorsunuz.  Değmeden gevşek ve keskin dönüşler almak imkânsız. Motosikletler, Grand Theft Auto: Vice City’de gerçekten daha iyi performans gösteriyor, ancak saldırıya karşı daha savunmasızsınız.

Grand Theft Auto: Vice City’nin içeriği hala şaşırtıcı olsa da, kontroller her şeyi hayal kırıklığına uğratıyor ve gerekenden daha zor hale getiriyor.

Yorum yazın