Ön Muhasebe Programı Nedir

Serhan Yücesoy

Ön muhasebe programı kısaca, şirket ve kurumların stok – cari – kasa – fatura – çek – senet gibi ticari işlemlerini sistematik bir şekilde tutan bilgisayar yazılımıdır. Eskiden defterde tutulan ön muhasebe günümüz teknolojileri sayesinde yerini tamamen bilgisayar ortamında ticari yazılımlara bırakmıştır.

Çoğu işletmecinin uzmanlık veya ilgi alanında finans yoktur. Bu durum şirket hesaplarını tutan ve ön muhasebe işlemlerini yapan her işletme sahibini oldukça zorlayacak bir durumdur. Artık eskisi gibi defter üzerinden kayıt tutulamayacağına göre, günümüzde ön muhasebe kayıtlarını kolaylıkla ve gelişmiş arayüzüyle tutabileceğiniz bir ön muhasebe programı ihtiyacınız var demektir.
Eğer ön muhasebenizi bilgisayar ortamında program yardımıyla tutacaksanız ;

1. Program Kullanımı Oldukça Kolaydır

Hizmeti tarafımızdan satın aldıktan sonra , size vereceğimiz üyelik bilgilerindeki kullanıcı adı ve şifre ile sistemimize giriş yaparak , aylık veya yıllık aldığınız üyelik ile kolay arayüzü ve yardımlı anlatımlarıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

2. İnternet Olan Heryerden Ulaşım Rahatlığı

Ön Muhasebe Pro Programı’na internet erişimi bulunan heryerden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. İster dizüstü bilgisayarınızdan istersenizde masaüstü bilgisayarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Web tabanlı yedeklenmesi sayesinde harddiskiniz yansa bile yedekleriniz sunucularımıza kullanıcı adınız altında yedeklendiği için veri kaybı yaşamadan sorunsuzca kullanabilirsiniz.

3. Sınırsız Destek Seçeneği

Ön Muhasebe Pro programımızı kullandığınız sürece, güncellemelerimizden faydalanabilir , çözemediğiniz her türlü sorunda tarafımızdan destek alabilirsiniz. Diğer firmaların sağlamış olduğu yüksek ücretli destek , tarafımızdan ekonomik bir şekilde sunulmaktadır.

Eğer sizin de bir işletmeniz varsa ve ön muhasebe programına ihtiyacınız varsa , http://www.onmuhasebepro.com sitemizden bizimle iletişime geçebilir ve Ön Muhasebe Pro programını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ön Muhasebe Pro programını indirmek için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz.

Yorum yazın