Ofis Gizliliğini Sağlayın

Alp Ozcan

İş dünyasının inişleri ve çıkışları vardır. Ticari hayat sürerken kurum için iletişimin üst düzeyde olması gerekir. Bugün teknolojinin iş hayatına yaptığı katkı yadsınamaz. Şirketlerin kendi değerleri ile müşterinin beklentileri arasındaki uyum, kazanımdır. Bu birlikteliğinin doğru orantısı kurulursa kazanımlar da en yakın zamanda görülecektir. Şirketler, müşteri ile olan ilişkisini şeffaflık politikası çerçevesinde yürütürken, kurum içi personel iletişimini de düzenlemesi gerekir.

Ofis Bölme Sistemi

Ofislerin büyük hacimli mekanlar olduğu bilinir. Ölçeği büyük alanların doldurulması için çoğu kez yanlış yapı sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle holdinglerin genel merkez binaları şık tasarımlı bölme sistemlerinden oluşturulmalıdır. Bugün iç dizayn konusunda oldukça umut verici adımlar atılmakta; cam bölme ve panel bölme işlemleriyle ses yalıtımı çok iyi bir şekilde sağlanmaktadır. Ofisler netice itibariyle ticaret dünyasının ana birimleridir. Ürünün üretim ve pazarlama sürecine doğrudan etki eden ofis yönetimi, gizlilik esasında şekil almalıdır. İnternetin her eve girdiği şu dönemlerde, şirketlerin attığı her adıma dikkat etmesi gerekir. Ancak aynı hassasiyetin müşterilere karşı da gösterilmesi gerekir. Kapalı kapılar ardında düzenlenen toplantılar müşterinin gözüne batmamalıdır. Müşteri her şeyden önce güven duymak ister; şirketlerin itibarları da bu güvenin kazanımında büyük paya sahiptir. Mimarinin yapı sistemlerine el atmasıyla artık beton duvarların yerini cam bölme duvar almıştır. Ses ve ısı yalıtımı son derece güzel ayarlanmış bu oda bölme sistemleri ile hem ofis gizliliğinizi sağlayacaksınız hem de şeffaflık politikanızı her daim gözler önüne sereceksiniz. Uzun yıllar bu sektörde yer alan ve sayısız kuruluşa modüler bölme duvar hizmeti götüren Maurer, şirketlerin karşılaştığı yapı sorunlarına yenilikçi çözümler sunuyor. Kurum içi mahremiyetin korunması; ahşap, panel ya da cam bölme duvar ile mümkün olabilecek en iyi seviyede sağlanabilmektedir. Estetiği ve ihtiyacı aynı çatı altında birleştirmek mimarlığın gayesini oluşturur.

Cam Bölmeler

Maurer Yapı Sistemleri, bilinçli bir hizmet politikası yürütmektedir. Görünürlük ve kurumsal gizliliğin eşit oranda sağlanabildiği devrim niteliğindeki modern tasarımlı bölme sistemleri bugün büyük şirketlerin en büyük yardımcısıdır. Memnuniyet garantili ürünler www.maurer.com.tr ile size gelecekten esinti gibi görünecek.

Yorum yazın