Metin2 Pvp Server Bul

Alp Ozcan

Dün arkadaşlarımız ile birlikte bir pvp serverler bulup metin2 oyununu birlikte oynayalım dedik. Aynı evde olduğumuz için bu durumu değerlendirelim düşüncesi ile pvp serverler aramaya başladık. O kadar kötü ve anlamsız olan serverler ile karşılaştık ki sonunda tam pes edecekken bir site ile karşılaştık. Bu sitenin adı: EmekServerler.com

Metin2 ve diğer online oyunlar üzerine hizmet veren EmekServerler adresi bu işe gerçekten de emek veren bir site. Arkadaşlarımız ile unutamayacağımız ve “emektar server” dediğimiz bu site adresini sık sık ziyaret edecek gibiyiz. Metin2 oyunu için aradığımız onlarca serveri bizim için aktif ya da pasif olarak ayırma özelliği de sitenin bir başka hizmeti.

Pvp Serverler üzerine Metin2, Knight Online, Fetih 2 oyunlarını ilgilendiren paylaşımlar ile birlikte paylaşılan serverin zorluk ve kolaylık derecesi de yanında yer alıyor. Sitenin forum alt yapısı ile hazırlanan kısımda ise oyuncular kendileri paylaşım yapabiliyor. Paylaşımların sadece faydalı olanları onaylandığı için de sitede gereksiz bir bilgi dolaşımı engelleniyor.

Php Serverler ile ben arkadaşlarım ile birlikte çok eğlendim. Zor bir server seçmiştik. Sıradaki oyunda ise Orta zorlukta olan serverler seçmeyi düşünüyorum. Bu butonları gerçekten dikkate alarak giriş yapmalısınız. Zor serverlerde çok iyi donanımlara ve özelliklere sahip olmanız gerekiyor.

Metin2 Server dendiğinde EmekServerler.com adresini ziyaret etmeden karar vermeyin. Denendi, onaylandı. En güzel hizmetleri ile bu siteyi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz.

Yorum yazın