Memoli Zengin’den Emre Karayel’e Taziye Mesajı

Serhan Yücesoy

Memoli Zengin’den Emre Karayel’e Taziye Mesajı

Bir hafta önce Can ismini verdikleri oğlunu kucağına alan Emre Karayel babasını kaybetti. Emre karayel babasının vefat ettiğini  sosyal medya hesabından duyuran Emre Karayel babasının fotoğrafını paylaştı. Ardından şu sözleriyle acı haberi sevenlerine duyurdu. Ölüm haberi duyurulduktan sonra iyi temennilerin belirtilmesi ile sözlerini sonlandırdı.

Babası Öcel Karayel tedavisinin devam ettiği hastanede 88 yaşında yaşamını yitirdi. Öcel karayel ikindi namazı sonrası Adana ilinin Kabasakal Mezarlığına devredildi. Tabutun üzerine örtülen Fenerbahçe atkısı dikkatleri çekti. Bunun üzere Emre karayel ” Babam koyu bir Fenerbahçeliydi. Bugün o yüzden Fenerbahçe atkısıyla uğurluyoruz. ” sözlerini kullandı. Babasının vefatını sosyal medya Emre karayel babasının vefat ettiğini  sosyal medya hesabından duyuran Emre Karayel babasının fotoğrafını da paylaştı.

Öcal Karayel Vefatı Taziye mesajı

Ardından şu sözleriyle acı haberi sevenlerine duyurdu.” Her şeyimiz ve biricik babamız Öcal Karayel vefat etmiştir’’ dedi. Sözlerine şunları ekledi:  Cenazesi Adana Kabasakal mezarlığında ikindi namazına müteakip defnedilecektir. Toprağı bol mekânı cennet olsun.” Dedi. Emre Karayel  Babasının toprağa verilmesinden sonra gazetecilerle bir konuşma yaptı. Sözlerini “Babam 88 yaşındaydı. Allah rahmet eylesin. Torununu bekliyordu. Yoğun bakımda fenalaşmıştı. Sonra gözlerini açtı. Torununu gösterdik. Onu gördü. Mübarek günde hayata gözlerini yumdu. Şeklinde konuşarak sözlerini sonlandırdı. Duygusal anların yaşandığı gözlenirken konuşmakta zorlandığı görüldü.

Emre Karayel’e Taziye Mesajı

Öcel Karayel’in vefat haberinin ardından bu acı güne ortak olmak isteyen Emre Karayel ve ailesine  dostları ve sevenleri tarafından taziye mesajları geldi. Emre Karayel bir hafta önce bebek tebriklerini kabul ederken bu sefer baş sağlığı dileklerini kabul etti. Babalık  duygusundan sonra ölüm acısıyla sarsılan Emre Karayel’e birçok tanınmış ünlü isimlerden de taziye mesajları geldi. Karayel’e gelen taziye mesajlarından biri de Memoli Zengin’e aitti. Memoli Zengin gönderdiği taziye mesajı ile Emre Karayel’in acısına ortak oldu.

Memoli Zengin Kimdir?

Memoli Zengin olarak bilinir fakat asıl ismi Mehmet Zengin ‘dir. 30 Eylül 2002 yılında Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesine doğmuştur. Oyunculuk ve modellik dışında müzisyenlik ve kickboks yapan başarılı Sporcu ve sanatçıdır.

Yorum yazın