Medyum Hakan Büyük İşimde Başarımın Tek Sebebi

Serhan Yücesoy

Ticaretle uğraşmayı çok severim. Babamın mesleğine devam ediyorum ve ailemde tek erkek benim. Herkes bana bakıyor artık ve başarılı adımlar atmamı istiyorlar. Ama bu hayat her zaman istediğimiz gibi gitmiyor. Ben farklı düşünen biriyim. Büyük adımlar atarak kendimi daha güzel ifade edebileceğimi düşünmekteyim. Lakin bazı psikolojik sorunlarım var. Bunların üstesinden gelmeyi çok istedim. Hiç birini aileme anlatmadım, tabii üzülmelerini asla istemiyorum. Başarının sırrını çalışmakta bulurdum. Kafamı bu şekilde dağıtmayı tercih ettim. Ama insan kendisini kaptırıp gidiyor. Başımı kaldırmaz oldum işten adeta ve evime bile zaman ayırmıyordum. Hayatımın her anında iş vardı ve bundan vazgeçmeyi istemedim. Odaklanma problemi yaşıyorum kesinlikle.

Sorunlarımı çözmek için bir çok doktora gittim. Henüz yaşım otuz, bir çok arkadaşım var ve ben kendimdeki sorunu anlamaya başladım tabii ki. Hayatın her anında mutlu olacağız diye bir kaide yok aslında. Problemleri paylaşarak çözme yoluna asla gitmedim ben. Birde işime ortak aldım, birlikte çok daha güzel ilerleyeceğimizi düşünüyorum. Tek başıma yetişmekte zorlandım çünkü. Yüküm hafiflerse, zannettim ki hayat daha kolay olacak benim açımdan. Hiçbir zaman pes etmeyi sevmedim. Ama son zamanlarda aileme bile zaman ayıramamaya başladım. Aldığım ortağımdan dahi şüphe etmeye başladım. İçime garip kuşkular düşmeye başladı. Medyum Tavsiye yazılarını gördüm. Facebook üzerinde ve büyü sitelerinde araştırmalar yaptım.

Büyü yaptırmaya kesinlikle karar verdim ben. Ama bu konuda içimde tereddüt oldu ve ne yaptıracağımı bilmiyordum. Çıkış noktası olarak bunu gördüm. Düşüncelerim değişmeliydi ve içimdeki sıkıntılarımdan arınmak istiyordum. Artık üzerimdeki baskı çok farklı oldu ve ailemle aram bozulmaya başladı. Böyle hayata devam etmeyi düşünmek dahi kötüydü. Karamsarlığım ve içimdeki şüphe duygusu beni intihara sürükleyecek diye korkuyordum. En sonunda Medyum Hakan Büyük Yorumları okumaya başladım. Gerçekten işinde başarılı ve doktorların bile tedavi edemediği insanlara yardımcı olmuş. Bunu ailemle asla paylaşmadım ben. Her gün aklımdan geçirdim aslında ve sonunda karar verdim. Geceleri uykumun kaçmasından daha iyidir aslında. En önemlisi ise ailemle aramın düzelmesiydi tabi. Telefon açarak randevu aldım Hakan hocadan. Görüşmek istediğimi söyledim ve beni anlayışla karşıladı. Problemlerim hakkında ufak bir konuşma yaptım. Beni anlayışla karşıladı ve zaman kaybetmeden yanına gittim. Problemimin bir ay içinde biteceğini söyleyince dünyalar benim oldu. Dualar okudu ve özel karışımlardan hazırladığı bir su verdi. Her gün içtim bunu, on günde bitirdim. Lakin bir ayın sonunda, istediğim sonuçlara ulaştım artık. Ailemle iyi anlaşıyordum ve ortağımla aramdaki sorunları çözdüm. İşimde daha güzel ilerlemeye başladım. Sanırım bütün sorun çözüldü, ama her geçen gün kendimi daha iyi hissediyordum. Bu kadar iyi sonuçlar alacağımı bilseydim, emin olun çok daha önce giderdim. Geçen süreç içinde çok yıprandım, fakat kesinlikle değdi diyebilirim.

Detaylar için : http://www.medyumtavsiye.com.tr

Yorum yazın