Medikal El Bakımı

Alp Ozcan

Medikal El Bakımı bayanlar için oldukça önemli olan ve vazgeçilemez bir uygulamadır. Bakımlı ve güzel bir görünüm için çok fazla tercih edilen bu uygulama beautyderm güzellik ve sağlık merkezinde özen ve titizlikle uygulanmaktadır. Medikal el bakımı özel bir bakımdır. Freze uçlarıyla uygulanan tıbbi bir yöntemdir ve estetik amaçlı olduğu kadar sağlık açısından oldukça önemlidir. Uygulama öncesi işlem yapılacak bölgenin temizlenmesi ve daha sonrasında da ışıklı looplar yardımıyla kontrol edilmesi ile kişilerde herhangi bir rahatsızlığa rastlanmadığı sürece uygulamaya hemen başlanabilmektedir. Bazı durumlarda kişiler rahatsızlık duyabilmekte ve bu durumda da işlem sona erdirilebilmektedir. Unutmayın medikal el bakımı ile sağlıklı ve güzel görünümlü ellere sahip olursunuz.

Diyabetik Ayak Bakımı da kliniğimizde uygulanan ve oldukça rağbet gören bir bakım yöntemidir. Ayaklarda oluşan ve son derece rahatsız edici problemlerin giderilmesinde yardımcı olan bir uygulama olan diyabetik ayak bakımı, Beautyderm güzellik merkezimizde uzman hekimler sayesinde diyabetik ayak bakımı rahatsızlığın boyutuna göre uygun tedavi yöntemi seçerek ayağınızın eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra diyabet hastalarının özellikle dikkat etmesi gereken bir durum da diyabetik ayak problemlerine karşı yapılan medikal bakımların yanı sıra evde düzenli olarak yapmaları gereken günlük rutin bakımlardır. Bunlar içerisinde en önemli olanı ise ayakların her gün düzenli olarak yıkanması ve ıslak yer kalmayacak şekilde durulanması gerektiğidir.

Batık Tırnak Tedavisi ise genellikle herkesin başına gelebilecek yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklanan ve son derece rahatsızlık veren bir durumdur. Özellikle ayak baş parmağında meydana gelen bu rahatsızlık beautyderm güzellik merkezi ve kliniğimizde hijyenik bir ortamda güvenle sağlanmaktadır. Batık tırnak tedavisi lokal anestezi uygulanarak hastaların acısız bir şekilde tedavi edilmesine olanak vermektedir. Bu tedavi esnasında batığın kök kısmı tıbbi bir aletle törpülenip, batığın tekrarlanması da engellenmiş olunur. Sizler de batık tırnak tedavisi ya da diğer herhangi uygulamalar hakkında bilgi almak isterseniz www.beautyderm.net internet adresimizden bizlere ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Yorum yazın