Lekelere Magicbor ile Bitkisel Çözüm

Serhan Yücesoy

Magicbor, pek çok alanda kullanılan bir temizlik ürünüdür ve her yüzeyde oldukça etkili sonuçlar verir. Ürünün içerisinde yer alan bitkisel içerikler, kullanım sırasında insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermez. Magicbor kullananlar, üründen oldukça memnundur ve inatçı lekelerin çıkarılması konusunda bu ürünü tercih eder. Çok amaçlı bir temizlik sunan Magicbor leke çıkarıcı, güçlü yağ çözücü özelliğine sahiptir. Donmuş ve pas lekeleri, araç içi ve paspas lekeleri ve koltuk ile halılarda yer alan inatçı lekeler kolay ve hızlı bir şekilde çıkar.

Etken maddesi reçine olan Magicbor bitkisel bir içeriğe sahip olan bir üründür. Ürün içerisinde doğal gliserin, himalaya tuzu özü, bitkisel reçine ve iyonize su bulunmaktadır. Hiçbir şekilde kimyasal içeriğe sahip olmayan ürün, her yüzeyde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüzeylerde ağartmaya neden olmayan ürün evlerde temizlik konusunda oldukça etkili sonuçlar verir. Kötü ve pis kokular gider ve ortam temizlik kokusu ile dolar.

Magicbor kullananlar, ürünü halı ve koltuklarda püskürterek kullanmakta, bu ise lekelerin etkili bir şekilde giderilmesini mümkün kılar. Alkol içermeyen ürün; yüzey, parke, cam, derz, mobilya temizliğinde kullanılmakta olup bu alanlarda herhangi bir şekilde toz ve kir kalmasını engeller. Magicbor sprey, %100 yerli üretime sahiptir ve her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Sizler de evlerde başarılı bir temizliğe ulaşmak istiyorsanız eğer ürünü kullanabilir ve inatçı lekelerden kurtulabilirsiniz.

Yorum yazın