Kırkağaç Kavunu Tohumu

Alp Ozcan

Değerli üreticilerimiz kırkağaç kavunu yetiştirmek bir kültürdür.. Bütün alınan sertifikalı tohumları sanmayınızki özel olarak üretilir ve seçiliyor. Sertifikalı tohumların tamamı toptan olarak üreticilerimizden belirli bir miktar karşılığında alınmaktadır. Sizlere soruyorum hakiki kırkağaç kavunu olduğunu bilebilirmiyiz ? Örnek olarak kaliteli olduğunu anlayabilirmiyiz.

Kırkağaç Kavunu Tohumu işin ehli ve erbabların işidir. Kavun tohumu nasıl secilir ? Nasıl olmalıdır ? Kavun tohumu çekirdeği büyüklüğü,cinsi ve içinin dolu olması önemli faktörlerdendir..

Manisa Kırkağaç Kavunu Tohumları üretilirken köken kısmının belirli bir kısımlarından secilir. Kökenin anlamsız kısımlarından seçilen tohumlar faydasız..tatsız ve dayanıksızdır.. Tabiki bunda toprağında faktörü vardır. Arıların aşıladığı kökenlerin farkına varmakda önemlidir.

Gerçek bir tohum alınırken toprağa…kökene…ürüne … ve tipine dikkat edilmelidir . Ayrıca alınan çekirdeklerin dolu ve büyük olması çok önemlidir. Gerçek Kavun Tohumu sizlere büyük başarı elde etmenizi sağlayacaktır. Hibrit tohumlar gibi genleri değiştirilmiş bir tohum yapısını kullanmanız… Size fayda sağlıyabilecegi kadar zararda sağlıyabilir.. Kaliteli organik kavun tohumu sitesi olarak faydalı bilgileri bizimle İLETİŞİME aşağıdakiGSM nosundan geçebilir.. Organik Kırkağaç Kavunu Tohumu Siparişi verebilirsiniz..

GSM NO : 0 546 891 48 56

Yorum yazın