Kelimelerin Gücüne İnanan Kişisel Blog Sitesi!

Alp Ozcan

kb_5th_year-380x154

Kelimelerin gücü o kadar büyüktür ki, bazen bir başlıkla ne anlatmak istediğinizi uzun uzun yazmak yerine tek bir kelime ile söylemek istediğinizi anlatabilirsiniz. Ancak kelimelere hakim olmak hiç de düşünüldüğü kadar kolay bir konu değildir. İlk önce kelime dağarcığınızın mutlaka geniş olması daha sonrasında da hitabetinizin güçlü olması gerekir.

Bugün özellikle yazılı ortamlarda ki -bunun başında sanal âlem geliyor- yazdığınız yazılarınıza hâkim olmanız en çok aranan şeydir. Çünkü yazdığınız konuların okunması, okunurken de anlaşılır bir dille yazılması, sizin takip edinirliğiniz için de oldukça önemlidir. Örneğin; size kelimelerbenim.com sitesinden bahsedebiliriz. Sitede bulunan konular tamamen okuyucu etkisi altına alacak şekilde tercih edildiği için bu kadar çok beğenilir bir hal almış ve kişisel blog sitesi olmuştur.  Buradan devam edecek olursak kişisel blog siteleri hayatımızda her zaman önemli bir yer edinmiştir. Çünkü, insanlar bugün bir çok önemli bilgiye blog sitesi aracılığı ile sahip oluyorlar. Elbette ki her blog sitesi okunmaz ve okunmaya değer değildir ancak kelimelerbenim.com blog sitesi gibi başarısını kanıtlamış, ödül sahibi siteler bizlere yol göstermiş hatta onun izinden giden blog sitelerine de bir yol gösterici olmuştur.

Kelimelerbenim sitesi paylaşımları ve konu bütünlüğü içinde de bir çok kişi tarafından etkinliği kanıtlanmış ve ödüle layık görülmüştür. Aldığı ödüllere bakacak olursak; Altın Klavye 2010 Kişisel Bloglar Kategorisi Üçüncülüğü, Blog Ödülleri 2010 Kişisel Bloglar Kategorisi Üçüncülüğü, Altın Örümcek 2009 Blog Kategorisi İkinciliği ve Bumerang Ödülleri 2011 En Tarz Blog İkinciliği gibi alınması oldukça zor olan ödüllerin de sahibi olmuştur.

Sonuç olarak toparlayacak olursak blog siteleri hayatımızın her döneminde var olmuş ve de olması gereken olgulardandır. Lakin bugüne kadar da işe yarayan bloglar marka halini almış, onun dışındakilerde ise okuyucu tarafından ötelenmişlerdir.

Markalaşmış bu adrese herkes davetlidir.

Yorum yazın