Kaliteli Marka İçin Kaliteli Servis Hizmeti!

Alp Ozcan

miele

Miele 1899 yılından beri günümüze kadar devamlılığı olan, Alman disiplin ve kalitesinin temsilleri arasında adı geçen marka şirket, mutfak, çamaşır ve yer bakımı ev aletleri, sanayi işletmeleriyle tıbbi kurumlarda kullanılacak cihazlar üreten aile kurumudur. Tüm dünya genelinde dayanıklılık, kalite ve performans dediğimizde akla gelen ilk marka olan Miele ülkemiz içinde ilk sıralarda yer almaktadır. Yaptıkları işlerin altına imzalarını gururla atarken yıllarca arkasında durmayı kişisel bir onur meselesi yapan Almanların gururlandıkları markamız teknik servis konusunda da yine aynı düşünce yapısıyla yanınızda olmaktadır. Tüm yurt genelinde yer alan değerli kullanıcılarımızdan özellikle özel Miele Servis İstanbul personeli dâhilinde size bir telefon kadar uzağız.

Özel servis dediğinizde aklınıza ilk gelecek olan yine beyaz eşya dediğinizde olduğu gibi Miele olmalıdır.

Marka olarak tüm personele teknik anlamda verilen eğitim genel merkezden gelen eğitmenler aracılığıyla sağlanmaktadır. Size sadece özel bir marka değil özel servis denilince de teknik servis kavramının birkaç tık üzerini sunuyoruz.

İstanbul Miele servis olarak Anadolu ve Avrupa yakası üzerinde ki geniş ağımız aracılığıyla her an yanınızda olmaktayız. 7 gün 24 saat hizmetinizde yer alan personelimiz ürünü aldığınız ilk bir yıl içinde parça, işçilik garantisi de sunarak sizi ailemize katmaktan mutluluk duyar. Aileniz için özel bir yardımcı olan bizler için sizde son derece özelsiniz. Web: www.mieleservis.co

Yorum yazın