Jorge Jesus Bombayı Patlatmaya Hazırlanıyor

Serhan Yücesoy

Fenerbahçe camiasında yaşanan son dakika flaş gelişme gündemde yer alıyor. Teknik direktör Jorge Jesus ailesiyle birlikte İstanbul’a geliyor. Burada görüşmeler yapılacak ve teknik adam çalışmalarına başlayacak. Ailesi ile birlikte İstanbula seyahat planı yapan Jorge Jesus bu plandan sonra takımı için yeni ve sıkı planlar yapmaya başlayacak. Takımdan gidecekler yeni gelecek olanlar ve daha birçok detay Jorge Jesusun yapacağı çalışmalar arasında yer alıyor. Başarılı isim bombayı ise Sambacıyla patlatacak.
Jorge Jesus Plan Yapmaya Başladı
Ailesi ile İstanbul’a gelecek olan Jorge Jesus anlaşma sağlarsa imzalar atılacak. Atılan imzalardan sonra Jesus hızlı bir şekilde transfer işlemlerine başlayacak. Ünlü teknik adam Portekizli olan Gabigol üzerinde duruyor. Bu ismi çok istediğini belirten Jesus çalışmalara da hızlı bir şekilde başlayacak. Gabigol’ ü çok istediğini ifade eden Jesus bu teklifi yönetime götürecek.
50tl deneme bonusu
Jorge Jesus ve Gabigol Bağlantısı
Jorge Jesus ile Gabigol arasında gizli bir bağlantı olduğu söyleniyor. Söz konusu oyuncu ise teknik adamın eski öğrencileri arasında yer alıyor. Eskiden de Gabigolu çok beğendiği öğrenilen Jesus öğrencisini ikna etmeye çalışacak. Jorge Jesus bu transfer içinse bütün taktiklerini ortaya koyacak. Bombayı Gabigol ile patlatacak olan Jorge Jesus bu transfer üzerine tüm çabasını gösterecek. Başarılı teknik direktörün ilk ve tek hedefi ise bombayı Sambacıyla patlatmak olacak.

Yorum yazın