İyzico: Güvenilir Sanal Pos Hizmeti

Alp Ozcan

shutterstock_284869253

Kredi kartı gündelik hayatımızın çok önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Gıdadan, giyime; elektronik eşyadan, mobilyaya kadar dilediğimiz her şeyi gerek mağazalarda kullandığımız POS cihazları aracılığıyla gerekse internet alışverişleri üzerinden sunulan sanal pos hizmeti sayesinde tek çekim ya da taksit seçenekleriyle satın alabiliyoruz.

İnternet üzerinden yaptığımız alışverişlerde devreye giren sanal POS (“Virtual Point of Sale”in kısaltması olarak VPOS) yani sanal satış noktası olarak adlandırdığımız hizmetin, güvenli olması, alıcı ve satıcı için herhangi bir mağduriyet oluşmaması noktasında büyük önem arz etmektedir.

Türkiye’de sanal pos hizmeti denilince akla şüphesiz iyzico.com geliyor. Klasik güvenlik tedbirlerinin ötesinde Fraud kontrol sistemi ile tüm dünyada geçerli olan güvenlik hizmetine sahip sanal POS çözümü iyziPOS ile e-ticareti pratik hale getirirken hem sizin hem de müşteriniz için üst düzey veri güvenliği sağlar. Bu özellik sayesinde firmalar dünya pazarına gönül rahatlığı ile açılabilme imkanı yakalayarak, e-ticaret siteleri üzerinden kullanıcılara sunmuş oldukları ürün veya hizmet gelirlerini arttırıp işlem hacimlerini büyütebiliyorlar.

Siz de e-ticaret hacminizi genişletmek, dünya pazarına açılmak ve güvenlikten ödün vermek istemiyorsanız hemen iyzico’yu ziyaret edin ve iyzico’nun ayrıcalıklarından faydalanın.

Yorum yazın