İstanbul Özel Fakir Süpürge Servis Noktası Açıldı!

Serhan Yücesoy

İstanbul Özel Fakir Süpürge Servis Noktası Açıldı!

Hem ülke hem de dünya çapında özellikle ev elektroniği konusunda yükselişi durmak bilmeyen markalardan biri olan Fakir çok sayıda insan tarafından güven ve beğeni ile tercih edilmektedir. Ülkemizde de oldukça yoğun bir ilgi ile karşılanan Fakir ürünleri için marka kalitesine paralel bir biçimde sunmaya devam ettiğimiz özel teknik servis hizmetimiz ile yanınızda olmaya emin adımlarla devam ediyoruz.

Özel Fakir Servis Maltepe firmamız sektöre başladığı ilk günlerde benimsemiş olduğu yüksek müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite ilkesinden asla ayrılmadı. Verdiğimiz tüm hizmetlere bunu yansıtmaya devam edeceğimiz konusunda asla şüphe bırakmıyoruz. Fakir marka tüm elektronik ürünleriniz için sunduğumuz hizmetlerimiz arasında hızlı servis ve garantili servis ayrıca önem taşıyor.

Çünkü servislerin hızı ülkemizde kullanıcıların gerçekten de sorun yaşadığı bir konu. Bunun yanı sıra garantili servis hizmeti sunarak hizmetin ardından da yanınızda olduğumuzu ifade etmiş oluyoruz. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizde işinin ehli profesyonel müşteri destek ekibimiz her zaman sizleri bekliyor. Uzman teknik kadromuz alanının en iyileri olduğu için Özel Fakir Servis tercih etmeniz için sizlere bir neden daha sunabilmekteyiz.

Firmamız ilkelerine son derece bağlı ve alanında bir numaraya kadar yükselmiş bir firma olmanın sevincini Fakir markasını tercih eden siz değerli tüketicilere kaliteli hizmet olarak yansıtmaktadır. Özel Fakir Servis tercihinizden ötürü sizlere teşekkür ediyoruz, memnuniyetiniz mutluluğumuzdur.

Yorum yazın