Instagram Takipçi Arttırma

Alp Ozcan

instagram-0

Aylık 200 milyon potansiyel müşterinin olduğu bir ortamda herhangi bir işletmenin yer almaması büyük bir hatadır. Gerek el emeğinizi nakde çevirmek için gerekse işletmeniz bünyesinde, imalatını yaptığınız ürünleriniz için ve gerekse sanatsal aktivite sonuçlarınızın pazarlanması için, bundan daha iyi bir ortam bulunamaz.

Şirket olarak instagram‘a üye olmak için ne vakit ne de nakit harcamanız gerekmiyor. Saniyeler içinde instagram içinde bir üye olabilirsiniz. Instagram kullanıcılarının demografik yapısı düşünüldüğünde, son derece önemli bir platform.

Kurumsal instagram hesabı alacağınızda dikkat etmeniz gereken ya da yapmanız, yaptırmanız gereken şeyler var. instagram takipçi kasma ve başarılı olmak şu kurallara uymalısınız.

Instagram Takipçi Kasma

Tıpkı bir çevre edinmek istediğinizde bir sosyal oluşumda yer almanız, bir derneğe kayıt yaptırmanız gibi, instagramda da networking yapmalısınız. Diğer kullanıcıların paylaşımları hakkında yorum yapıp, onları beğenin.

Çalışanlarınızın ve çalışma ortamının fotoğrafları, sizin işletmeniz hakkında kullanıcıların fikir sahibi olmasını sağlar, paylaşın. Şirketinizin olumlu imajı açısından, çalışanlarınızın mutlu fotoğraflarını paylaşın. Bu takipçi sayınızı arttırabilir.

Şirketinizin verimliliği ile ilgili grafikler hazırlayıp, instagramda sunum yapın. Mesleki bir aktivitede, örneğin bir fuara hazırlanıyor iseniz hazırlıklarınızı paylaşın. Paylaşmak istediğiniz fotoğraflardan kolajlar oluşturun. Aynı anda birden çok veriyi sunmuş olursunuz. Böylece 5-6 resim bir karede görüntülenebilir.

Hashtag Kullanımı

Tagler hakkında araştırma yapın. Bir sektörle ilgili özel bir hashtag kullanıyorsanız, bunun bütün platformlarda tekrarını sağlayın. Hesabınızı facebook, twitter gibi diğer sosyal mecralardaki hesap-larınızla bağlayın. Profilinizi her zaman güncel tutun. Tabii ki paylaşım zamanlarına dikkat edin. Doğ-ru zamanlarda yapılan paylaşımlar daha çok kişiye ulaşır.
Bütün bunlardan sonra hala istediğiniz olmadıysa bizi izleyin: http://instagramtakipcisiteleri1.com/ Fotoğraflarınız kaliteli, paylaşımlarınız verimli olsun.

Yorum yazın