Instagram Story (Hikaye) İzleyip Görünmeme

Serhan Yücesoy

Instagram hikaye izleyip görünmeme birçok sıkı Instagram kullanıcısının tercih ettiği bir yoldur. Çoğu zaman arkadaşlarınızın sevgilinizin ya da yakınlarınızın instagram hikayelerini izleyip onların izleyenler listesinde görünmemek istersiniz bunun en iyi yolu gizli instagram hikaye izleme aracını kullanmaktır. Sizlere yazının devamında gizlice instagram hikayelerini izleyip görünmeme yöntemini anlatacağız.

Instagram story izleyip görünmemek demek hikayesini izlediğiniz kullanıcının görüntüleyenler ya da hikaye izleyenler listesinde isminizin olmamasıdır. Gizlice Instagram hikayesi izlemek ve görünmemek buna denir. Bunu PC’den telefondan Android iOS apple farketmez yapabilirsiniz. Hem de diğer kandıran ve şifrenizi çalan siteler ve uygulamalar gibi değil. Hiç bir program yüklemeden programsız ve şifresiz olarak Instagram hikayelerini izleyip görünmezsiniz. Görünmeden story izlemek için Stories Watch aracı tam size göredir. Sadece tarayıcıdan ve internet bağlantısı ile erişirsiniz. Programsız PC’den Android ve Apple iPhone telefonlardan gizli Instagram storyleriniz izleyip görünmezsiniz.

Instagram gizli story (hikaye) izlemek için en güvenilir aracı size tanıtırken izlediğiniz profillerin hikaye izleyicileri listesinde nasıl görünmediğinizi de anlatacağız. Bahsedeceğimiz yöntemle görünmeden story izlediğiniz gibi herkese açık profillerin hikayelerini kolaylıkla telefon yada PC’ye programsız indirebileceksiniz.

Instagram Story (Hikaye) İzleyip Görünmeme Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle https://www.storieswatch.com adresine giriş yapın.
  • Sayfa açıldıktan sonra tam ortada bir arama çubuğu göreceksiniz. Bu arama çubuğuna instagram hikayesini gizlice izlemek ve indirmek istediğiniz kişinin adını yazıp arayın.
  • Sonrasında açılan arama sonucu sayfasından uygun Instagram profilini bulup tıklayın.
  • İlgili kişinin paylaştığı hikayeleri play tuşuna basarak görünmeden izleyebilirsiniz.

Sınırsızca herkese açık Instagram profilleri için geçerli bu yöntemi güvenilir şekilde PC, Android ve iPhone cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Instagram Story izleyip görünmeme yöntemini istediğiniz gibi sınırsız ve ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yorum yazın