Garantili ve Ekonomik Çamaşır Makinesi Servisi

Serhan Yücesoy

Çamaşır makinelerinin günlük yaşantıda kazandırdığı zaman tasarruflarının yanı sıra daha düşük su ve elektrik tüketimi ile çok daha ekonomik bir şekilde işlemlerin tamamlanabilmesi mümkün oluyor. En kirli çamaşırlarda dahi en etkili sonuçların alınmasına yardımcı olan çamaşır makinelerinde kullanılan teknolojilere eş değer kalitede sunulan Pendik Arçelik Servisi hizmetleri ile çamaşır makinelerinin kullanım ömrünün çok daha uzun olması sağlanabiliyor. Özellikle de çamaşır makinesinin kullanımı esnasında yaşanan sorunlar halinde makinenin kullanım ömrünü doldurması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanabiliyor. Bu gibi makine arızaları ile ilgili olarak dünya standartlarına uygun düzeyde çamaşır makinesi arıza onarım hizmetlerinin sunumu sayesinde tüm tüketiciler makinelerini uzun ömürlü olarak kullanabiliyor. Üstelik her bir kullanımda en yüksek performans verimliliğinin elde edilebilmesi mümkün olabiliyor.

Çamaşır makinesinin üretiminde kullanılan kaliteli ve dayanıklı malzemelerinin yanı sıra mevcut dijital teknolojisine uygun olarak dizayn edilen Çekmeköy Arçelik Servisi merkezinin servis altyapısı sayesinde her türlü sorun için kesin çözüm sağlanabiliyor. Alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik personellerinin her birinin düzenli olarak eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmesi çerçevesinde güncel makine modellerine dair de deneyim kazanabilmeleri mümkün oluyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin modeli ne kadar yeni olursa olsun etkin ve kaliteli bir servis çözümünün en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Alanında uzman teknik personellerinin güler yüzlü hizmet yaklaşımları çerçevesinde uygulanacak tüm müdahale adımlarına ilişkin olarak kapsamlı ve kolay anlaşılır bilgilendirmeler tüketiciye gerçekleştiriliyor.

Güvenilir ve şeffaf hizmet politikasına ilave olarak makinede arızalı olan parçalarda sağlam ve kaliteli bir çözüm sağlanabilmesi amacı ile orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor. Bu tip bir hizmet uygulaması sayesinde de Maltepe Arçelik Servisi merkezinin uzman personelleri, çamaşır makinesinin arızasının onarımının tüketici açısından kalite ve ekonomiklik dengesini korumasını sağlıyor. Bununla birlikte uygulanan hizmetlere olan güven çerçevesinde de etkin ve kaliteli bir hizmet için çamaşır makinesinin ilgili parçalarına ya da müdahalelerine ilişkin olarak 1 yıllık garanti desteği veriliyor. Garanti desteği sayesinde makinenin olası tekrarlayan arızalarının tüketiciye mağduriyet yaratmaması sağlanabiliyor.

Yorum yazın