Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Serhan Yücesoy

Evimizde ya da iş yerlerimizde kullanmadığınız, bir köşede duran eşyalarımız olabilir. Yeni eşya almak istediğinizde evde bulunan eşyaları ne yapacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak adlandırılan firmalarla iletişime geçebilir ve eşyalarınızı paraya dönüştürerek eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Esenyurt ilçesinde oturanlar kullanmadıkları eşyalarını ne yapacaklarını fazla düşünmesinler! Zengin Spot gibi firmalar sizi bu durumdan kurtarıyor. Eski koltuk, kanepe, yemek odası, masa, sandalye, buzdolabı, çamaşır makinası, televizyon, laptop, saat gibi tüm kullanılmış eşyalarınızı satabilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını atarak teklif atabileceğiniz gibi, evinize gelerek eşyaları inceleyebilir ve bu şekilde de fiyat teklifi verebilirler. Böylece eski eşyalarınızı paraya dönüştürebilir ve yeni alacağınız eşyalar için ayırmış olduğunuz bütçeye katkıda bulunmuş olursunuz.

Esenyurt ikinci el eşya alanlar arasında yer alan Zengin Spot, kaliteli hizmetleri ile bu sektörde ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun için elden çıkarmak istediğiniz her türlü çalışabilir durumdaki eşyalarınız ve mobilyalarınız için bu firmayla iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede siz verilen yüksek teklifler ile eşyalarınızı nakit paraya çevirmiş olacaksınız.

Satmayı düşündüğünüz çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünlerinizin henüz garantisi bitmemiş ise, daha kaliteli ve markalı ise daha yüksek para ödenmektedir. Elinizde garantisi olmayan fakat çalışır durumda olan hasarı ve darbesi olan ürünleri de satabilirsiniz. Fakat bunlar için ödenen tutar düşük olacaktır. Aynı durum laptoplar için de geçerlidir. Garantisi devam eden ve markalı laptoplara verilen fiyat teklifi her zaman yüksek olmaktadır.

Ofis eşyalarınızı değiştirmek istediğinizde yine ikinci el eşya alan yerler ile iletişime geçebilirsiniz. Masa, dolap ve sandalyelerinizi firmaya götürebilir ya da fotoğraflarını atarak teklif alabilirsiniz. Değerlendirme yapılmasının ardından siz de kabul ederseniz ücretsiz nakliye ile eşyalarınızı hemen almakta ve ücretlerini peşin olarak ödemektedirler. İkinci el eşya alan yerler için: https://www.zenginspot.com/ bağlantısını takip edin!

Yorum yazın