Enerjisa ile Yüksek Kalite Elektrik Dağıtım Hizmeti

Serhan Yücesoy

Türkiye’nin en kaliteli ve işini en iyi yapan elektrik dağıtım firması bana göre Enerjisa firmasıdır. Yaklaşık 25 yıldır Ankara’da ikamet etmeme rağmen, en ufak elektrik problemlerimi bile Enerjisa sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturabiliyorum. Müşterileriyle ve aboneleriyle son derece yakından ilgilenen ve memnuniyeti ön planda tutan Enerjisa, farklı hizmetleriyle de ön plana çıkıyor.

Ankara’da yaşadığım süre boyunca Enerjisa dağıtım firması tarafından tek problem yaşamadım. Üstelik firmayla yüz yüze görüşmem gerektiğinde de sitelerine girerek online randevumu alabiliyorum. Randevumu aldıktan sonra yetkililerle görüşüp problemimi anlatıyorum, onlar da güler yüzlü bir şekilde bana karşılık veriyor ve problemimi çözüme kavuşturuyorlar.

Haliyle zaman zaman faturalarımızı ödemeyi unutabiliyor, hiç beklemediğimiz anda kesintiler yaşayabiliyoruz. Bu durumun asıl sebebi de gün içerisindeki yaşadığımız yoğunluktandır. Fakat Enerjisa, bizim bu durumumuzu da düşünüyor. Benim de yoğun bir iş tempom olduğundan dolayı, faturalarımı ödemeyi unutuyordum. Elektrik fatura ödeme tedaş ile ödemediğim zaman da meydana gelebilecek kesintiler ve fatura hatırlatmaları, bana Enerjisa tarafından kısa sürede iletiliyordu. Bu sayede faturalarımı unutsam bile asla geciktirme gibi durumlarım söz konusu olmuyordu.

Zaman zaman mahallemizde, evimizde ve hatta sokağımızda bazı kesintiler meydana gelebiliyor. Bu nedenle hemen elektrik dağıtım firmalarımızı arıyoruz. Ben ise sadece Enerjisa ile iletişim kuruyorum. Fakat ufak bir kesinti bile meydana gelmeden önce, benim arayıp bilgi almama gerek kalmıyor. Çünkü Enerjisa bana mesaj atarak ufak bir kesinti olacağının haberini veriyor ve önlem almamız gerektiğini dile getiriyor.

Bu nedenle nereye gidersem gideyim Türkiye’nin en iyi elektrik dağıtımını Enerjisa yapıyor diyorum. Müşterilerle ilgilenmeyi bilen ve bizlere çok iyi davranan personeller nedeniyle hizmet kalitesi artan Enerjisa’yı günden güne daha fazla seviyorum.

Eğer siz de Enerjisa’nın çok çeşitli imkan ve yararlarından faydalanmak, faturalarınızı online olarak ödemek için sitesini ziyaret edin. Daha hızlı ve kesintisiz hizmet için Enerjisa’yı tercih edin.

Yorum yazın